Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Filmek online rendszerezése?

Filmek online rendszerezése?

Figyelt kérdés

Olyan oldalt keresek ahol be tudom jelölni a filmeknél, hogy pl ezt már láttam, ezt meg fogom nézni, stb. (és ezek listába szedve pl. "láttam lista" meg fogom nézni lista" stb.) Ha lehet akkor magyar oldal legyen.

Mint pl az animéknél az AnimeAddicts vagy játékoknál a gepigeny.hu

Ha lehet akkor magyar oldal legyen. És lehessen rajta a tv sorozatokat is ugyanígy rendszerezni. Lényegében a Hollywoodi dolgokat...

Előre is köszi! :)



2014. jún. 7. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

IMDB

Ez angol oldal,de ennél jobbat sehol se találsz.Nagyon könnyen áttekinthető és egyáltalán nem kell hozzá nagy angol tudás.

2014. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is az IMDB-t ajánlom!

Ha mindenképp magyar oldalt akarsz, akkor a filmkatalogus.hu a legjobb, de itt csak osztályozni lehet a filmeket, személyeket, amiket abc sorrendben rendez az oldal, van rajta fórum, viszont elég hiányos a filmek adatlapja, kevés szavazat van, így nem túl reprezentatív a pontozás, és nagyon gagyi az IMDB-hez képest, leginkább csak a fórum része az, ami használható.

De az IMDB sokkalsokkal jobb, minden van rajta, amit csak el lehet képzelni! :D Be lehet állítani (vagy talán már alapból úgy is van), hogy magyarul írja ki a filmek címét (én az eredeti nyelven használom), az osztályozott filmjeid, sorozataid bekerülnek egy listába, amit csak te látsz (bár asszem be lehet állítani, hogy mindenki lássa), ezt a listát lehet rendezni minden szerint, pl, hogy mikor osztályoztad, osztályzat szerint, a felhasználók osztályzata szerint..., lehet szűrni, pl film, sorozat, horror, vígjáték stb, van Watchlist, amire ráteheted egy gombnyomással a filmeket, amiket meg akarsz nézni, van top250 lista, amin a felhasználók szavazatai alapján a legjobb filmek kerülnek ki, ki lehet listázni a filmeket ismertség, népszerűség szerint, ezt is lehet műfaj szerint szűrni, lehet kulcsszavakra keresni, és saját listát is tudsz csinálni, amit megoszthatsz másokkal pl "kedvenc kutyás filmjeim". :D

Továbbáá amik még így eszembe jutnak:

-itt is van fórum, ami mondjuk angolul van, de érdemes megtanulni angolul, és angolul nézni a filmeket

-vannak kritikák a filmekről

-vannak érdekességek, bakik, idézetek, ki van írva, hogy milyen díjakat kaptak a filmek

-van egy FAQ rész (gyakran feltett kérdések), ahol pl. meg vannak magyarázva a kevésbé érthető filmek, meg még sok egyéb dolog van rajta

-meg lehet nézni, hogy hogyan oszlanak meg a szavazatok nemek és életkor szerint

-minden filmhez/sorozathoz/sorozatrészhez ki vannak írva a szereplők+a szerepük

-vannak képek a filmekből

-van saját oldala a színészeknek/rendezőknek/..., ahol vannak képek, meg a filmjeik nevei, amiket be lehet állítani, hogy film és sorozat szerint szétválogasson, meg még sok dolog

-a sorozatoknál van dátum az egyes részek megjelenéséhez, és van róluk leírás, így könnyen visszakereshetsz egy részt (ha tudsz angolul)

-vannak friss hírek

-ki van írva a filmek moziba kerülésének a dátuma, a bevétel

2014. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1#

köszönöm! Tudok erről az oldalról, már rég bevagyok regelve :)

2#

NAGYON köszönöm ezt a részletes kommentet! Majd hozzászoko ehhez az IMDbhez :) (ment a zöld kéz!)

2014. jún. 7. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!