Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kagome vagy Kikyou?

Kérdezzfelel kérdése:

Kagome vagy Kikyou?

Figyelt kérdés
Szerintetek Kikyou vagy Kagome a legjobb pár Inuyasha számára? Kit kedveltek jobban? Kinek "szurkoltok"? Én Kagoménak, de kíváncsi vagyok rá, hogy ti kit szerettek jobban. :)

2014. jún. 17. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kagome.
2014. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kagome
2014. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Aiji ***** válasza:
Eggyértelmű hogy Kagome <3 Nála megfelelőbb gazdi nincs InuYasha számára
2014. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kagome
2014. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kagome!

Én véleményem szerint Kikyou egy borztalamasan gonosz és idegesítő nőszemély!

2014. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még szép hogy Kagome... mondjuk én a 148-49 rész körül kicsit meginogtam de InuKago Forever <3
2014. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én még nem néztem végig, de akárhol is tartok nálam Kagome a favorit. Kiskorom óta ő a kedvencem és kész. Kikyou túl... unalmas.
2014. jún. 19. 20:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Kagome, bár a végén, a legeslegvégén kagoméval....
2014. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Én is Kagome párti vagyok. Bár azt is meg kell érteni, hogy Inuyasha örökké szeretni fogja Kikyout, hiszen előtte nem volt senkije, ő volt az első aki törődött vele és emiatt az első és örök szerelme. DE az is hozzátartozik, ami nekem egyértelműen eldönti ezt a kérdést, hogy Kagome az aki igazán elfogadta Inuyashat úgy ahogy van, hisz Kikyou arra biztatta, hogy váljon emberré, tehát nem úgy szerette ahogy van.
2014. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Kagome!!!!

Kikyou egy r.banc már bocsánat...

bár be kell vallanom a Final Act-ot végigbőgtem "annál a bizonyos résznél, amikor ő is benne volt". Nem akarok spoilerezni :D aki látta úgyis tudja miről van szó...

2014. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!