Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Suki desu Suzuki-kunnak...

A Suki desu Suzuki-kunnak tényleg csak 53 fejezete van lefordítva angolra?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok béna és nem találom.

De se mangafox-on, se mangareader-en, se mangahere-en, se mangabee-n nincs fent több. Egyáltalán japánul kijött már a többi fejezet?

Fura, mert AnimeAddicts-on azt írják, a manga már befejezett, de minden máshol "ongoing".



2014. jún. 21. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Elméletileg már befejezett, legalábbis ahogy így utána jártam több helyen is azt olvastam hogy 2012-ben vége lett.

Úgy látom 93 fejezettel~


Ha megnézted Mangafox-on a dátumokat, akkor láthatod hogy fordítás alatt van. Valószínűleg csak eddig jutottak el, majd lesz folytatás~


Itt a fordító csapat honlapja, ha esetleg legközelebb sem találsz valamit, akkor érdemes a fejezet végén lévő fordító csoport honlapját/facebook csoportját megkeresni és ott mindent megtalálsz :)

[link]

2014. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! Igazán fordíthatnák gyorsabban>.< De azért hálás vagyok, hogy lefordítják ^^ Köszi a választ!
2014. jún. 23. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!