Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen Animéket lenne érdemes...

Milyen Animéket lenne érdemes megnéznem a nyár folyamán?

Figyelt kérdés
A nyár szokás szerint átlagos lesz. Se nyaralás, se fesztiválozás. Otthon punnyadás az elviselhetetlenül meleg szobában. Ezt maximum pár barátos program fogja megszakítani 2 hetente párszor. Így hát hogy ne csak unatkozzak elterveztem hogy ezt a nyarat akkor a sorozatoknak és Animéknek szentelem. (Na meg persze pár videó játéknak, de az mellékes.) Így hát szeretnék tanácsokat kérni tapasztalatok alapján, mely Animéket lenne érdemes megtekintenem. Eddig még úgy istenigazából egy animét sem láttam teljes értékűen, csak szeretem az Anime világát így külsőleg, na meg persze kiskoromba elég sokat lógtam az Animax előtt, amit a szülők nem is néztek jó szemmel, így 1 év Animézés után ki is kapcsoltatták a kábel TV-t anno, mondván "rossz hatással vannak rám ezek a kínai szarok". Azóta valami oknál fogva nem is tértem vissza a témához. De itt az ideje! Válaszokat előre is köszönöm!

2014. jún. 23. 02:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2014. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

És milyen típusút keresel? Van horror, romantikus, piece of life, krimi, sci-fi, thriller, fantasy, nyomozós, sport....


Egyébként:

Fullmetal Alchemist

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Neon Genesis Evangelion

Death Note

Angel Beats!

Code Geass

Code Geass R2

AnoHana

Kuroko no Basket

Kuroko no Basket 2. évad

Another!

Lovely Complex

Magi: The Labyrinth of Magic

Magi: The Kingdom of Magic

Detective Conan

Elfen Lied

STEINS;GATE

Deadman Wonderland

Shingeki no Kyojin

Mirai Nikki

Darker than Black

Ghost in the Shell

Ouran Highschool Host Club

Highschool of the Dead

Toradora!

One Piece

Durarara!

Wolf's Rain

Kaichou wa Maid-sama

Claymore

Sword Art Online

Vampire Knight

Soul Eater

Ao no Exorcist

Baccano!

Shiki

Black Lagoon

Full Metal Panic!

Full Metal Panic! The second raid

Noragami

Tengen Toppa Gurren-Lagann



Ezek jutottak eszembe. Majd szólj ha végeztél velük, írok többet is. ^^

2014. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha az előző kommentelő által ajánlotakkal végeztél, akkor itt egy honlap, néz szét, hogy melyik története tetszik igazán :)


www.animeaddicts.hu


(Oh és slice of life nem piece of life, bocsi csak viszket a kezem ha valaki rosszul írja, elnézést :3)

2014. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, igazad van 3-as, furcsán is éreztem magam, amikor leírtam, most jövök rá, hogy tényleg rossz, köszönöm :)
2014. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

én nagyon ajánlom neked:

-soul eater

-lovely complex

-blood lad

-mekakucity actors(most töltik fel)

-

2014. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kezdésnek ben-to, deathnote vagy narutót ajánlom, sword art online, accel word, fullmetal alchemist izgalmas és jó animék, de ha szereted az ecchiket high school dxd, akkikan, dakara boku wa h ga dekinai, seikon no qwaser, sekirei, elfen lied, b gata h kei

most random ennyi jutott az eszembe, de ahogy a 2. is írta nézegesd az animeaddicts oldalát... ;-)

2014. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! :D

Hasonló cipőben voltam, mint te (mármint azzal, hogy nyáron mit csináljak, persze dolgozom,de így is rengeteg a szabadidőm. :D)

Hát én az ecchi kedvelője vagyok.

Ecchi jelentése ha nem vagy vele tisztába mit jelent:

Szó konkrét jelentése "illetlen", "buja" .

Anime-manga fogalomkörben olyan művek jelzője, melyek enyhe, általában humoros körítésű szexuális helyzeteket, utalásokat tartalmaznak.


Összeszedtem egy pár megnézendő animét.

Leírnám előszöris azokat az ecchiket, amiket már láttam.

-Zero no Tsukaima mind a 4 évada: fantasy, kaland ecchiről lenne szó, humoros, és egy remek anime, mostanában kezdtem el és az utolsó évadnál tartok eddig nem csalódtam benne csak ajánlani tudom. Dióhélyban

[link]

itt olvashatsz róla.


Kore wa Zombie Desu ka?: ez is szintén ecchi, nagyon vicces, és humoros történet, enyhe drámaisággal fűszerezve. Dióhélyban, [link]

itt olvashatsz róla.


Rosario To Vampire : ecchi, jó történet, humoros, nekem nagyon tetszett. Dióhélyban

[link]

itt olvashatsz róla.


High School DxD : kőkemény ecchi, brutál, de tényleg, de sokan a legjobb ecchinek tartják, természetesen jó történet, és kellőképp humoros és komoly is tud lenni.

Dióhélyban

[link]

itt olvashatsz róla.


Sekirei : ecchi, jó kis történet, a grafika eleinte furcsának tűnik (nem azt mondtam hogy nem jó csak nem megszokott ami nekem tetszett) de elenyésző.

Dióhélyban

[link]

itt olvashatsz róla.


Dakara Boku wa, H ga Dekinai : ecchi, remek történet, nekem kiváltképpen tetszett, természetesen humoros és jótörténet egykis drámával fűszerezve igazi ínyenc, én csak anánlani tudom.

Dióhélyban

[link]

itt olvashatsz róla.


IS Infinite Stratos : ecchi, nekem bejött, szerintem elég jó kis anime.

(Legelső ecchim amit láttam)

Dióhélyban

[link]

itt olvashatsz róla.


Ichiban Ushiro no Daimaou : szintén ecchi, fantasy csak ajánlani tudom.

Dióhélyban

[link]

itt olvashatsz róla.


Strike the Blood : ecchi, vámpíros kombó, egy kicsit másképp, érdemes megnézni. története kicsit furcsa, mivel 4 részes epizodokból épül fel többnyire. De egymásra épülnek az epizodok.

Dióhélyban

[link]

itt olvashatsz róla.


Ezeket tervezem megnézni:

Asura Cryin`

shakugan no shana

Oda Nobuna no Yabou

To Aru Majutsu no Index

Baka to Test to Shoukanjuu

Astarotte no Omocha!

Kaze no Stigma

Girls Bravo - First Season

Asu no Yoichi!

Haiyore! Nyaruko-san

Freezing

Cube x Cursed x Curious

(Ezeket akkor ajánlom ha tetszenek az ecchik, ha nem akkor ne is foglalkozz velük.)

Most írnák olyan animéket, amik nem ecchik.

Ezek nagyon tetszettek nekem,

Kevert stílus, tehát akcó, horror, fantasy, dráma és egyéb falánkságok.

Sword Art Online

[link]

Log Horizon

[link]

Shingeki no Kyojin/Attack on Titan

[link]

Btooom!

[link]

Elfen Lied

[link]

Angel Beat

[link]

Gantz

[link]

Mirai Nikki

[link]


És pár klasszikus amik jóval hosszabbak a többinél:

Naruto

( az én eggyik személyes kedvencem, a 2. évad még mindig tart)

[link]

Fairy Tail

(Erről nem tudok véleményt mondani, testvérem nézi, és

nagyon tetszik neki)

[link]



Ez az összes anime amit néztem, (pontosabban amit én és a testvérem néztünk amióta animéket nézünk azaz 2 év termése)szerintem ez kifog tartani még télre is mire megnézed őket.


Remélem tudtam segíteni! :)

2014. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok! :D)

Jajj, elfelejtettem írni hogy némelyik elég korhatáros, ha fiatalabb vagy előszőr nézegess véleményeket, képeket, mivel némelyik 16+, sőt 18+-os besorolást is kaphatja, és a történetet sem biztos hogy megértheted.

2014. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy látom lesz mit nézned a nyáron. Úgyhogy olyan nagyon inkább nem írok animét, de igen sajnos vannak ilyen szülők.
2014. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, nekem is volt h szüleim neheztelték hogy animét nézek, mivel kiskoromban mint fiúk veszekedtünk és volt hogy megütögettük egymást, de nem lett belőle semmi probléma, és ezt annak tudósították be hogy animét nézek ez az Inujasa volt elnézést hogy ilyen parasztiasan írom le, de szerintem most nem ez a lényeg. Ha lesz gyerekem, (remélem lesz :DDDDDDDDDDDD) nem fogom megtíltani h animét nézzen, persze ha az nem egy elfen lied kaliberű anime.

Megvan a korosztályakhoz való anime, amit nyugodtan lehet nézni, de ha te is ilyet néztél kiskorodban (amit kétlek) megtudom érteni a szülőket.

Ezt csak így mellékesnek :D

2014. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!