Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Narutoból film?

Narutoból film?

Figyelt kérdés

Titeket hogy fogadna ha a híres animéből készülne egy film? Szereplőknél én nem feltétlen ázsiaikra gondolok.

Szerintem egy jó rendező klasszul megtudná csinálni



2014. jún. 23. 04:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem láttam még jó filmet animéből (Avatar, Dragon Ball... brrr...), de kíváncsi lennék, természetesen.
2014. jún. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Inkább ne készüljön, ha még is csak japánok filmesítsék meg lásd Death Note. Ez volt eddig a legjobb.
2014. jún. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát, inkább nem. Egy valósághűbb animét (pl. Monster, asszem ebből lesz is sorozat) még el tudnék képzelni, de egy Naruto-szerűséget, hát, sztem hányadék lenne a sok CGItől.


#1: az Avatar nem anime....

2014. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 gizda50 ***** válasza:
Érdekes lenne de szerintem csak elrontanák ha filmet csinálnának belőle. (A Dragon Ball is ratyi lett szerintem)
2014. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Már készült film itt van az opening http://www.youtube.com/watch?v=CrxGLptTXyA&feature=youtube_g.. persze csak poén
2014. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A dragon ball film szerintem nem lett ratyi, ahogy az előző válaszoló szavaival éljek, nem lehet tudni, hogy milyen lenne is. Lehet egy új "Volt egyszer egy vadnyugat" kaliberű filmet látnánk.

Nem lehet tudni, sokan tartanak tőle,de lehet hogy egy újabb kasszasikert láthatnánk...

2014. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a Rurouni Kenshint imádom. Lesz idén 2. és 3. része is. De persze ízlések és pofonok. Amúgy a DB nekem se nagyon jött be. Túl nagy volt a történetbeli eltérés.
2014. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kocsiska315 válasza:
Az igassag az, hogy a narutobol tobb film is keszult... De a karaktereken meg a harci stilusukon kivul nincs sok koze az animehez... Ha tetszett a Naruto akkor ajanlom hogy nezd meg a foltatasat is a Naruto Shipuuden-t itt a szereplok idosebbek ugy ket evvel.. Sokra alig lehet raismerni de sok nem valtozott... Meh niincs befejezve de mar 300 resz folott vannak... Hetente jelenik meg uj... Most asszem a 366. Resznel vannak... Ebbol is vannak filmek de nem kapcsolodnak tulsagosan az animehez...
2014. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, film alatt most élőszereplős filmeket értünk. :)
2014. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagyon kemény feladat lenne. A naruto látványvilága nagyon természetesnek hat(kígyók, békák, Végzet völgyék, még a rasengan is), és ez CGI-al zavaróan, természettelennek festene.
2014. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!