Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A "Kamigami no asobi" animének...

LoveVirg159 kérdése:

A "Kamigami no asobi" animének lesz 2. évadja?

Figyelt kérdés

Épp most végeztem az 1. évad utolsó részével... olyan gyönyörű volt. A kérdésem az lenne lesz-e 2. évad? Végül is elképzelhető, mert lehet folytatni. Bárkinek bármi információja van azt szívesen fogadom!

Előre is köszönöm!



2014. jún. 23. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem valószínű, hogy lesz. szerintem úgy zárták le, hogy nem tudnak még egy évadot készíteni.
2014. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én szerintem meg pontosan az, hogy még lehet folytatni. Hisz a vége az hogy végül az istenek az embervilágban kötnek ki. Így még az embervilágban is történhetnek események és talán a legvégén (bár ez csak az én feltételezésem) Yui is helyet foglal az istenek körében... de ez csak az én gondolataim, egyáltalán nem biztos.

Ha valaki tényleg bárhol bármit olvasott hallott vagy bármi az tényleg írja meg ha kérhetem! :) Még egyszer köszönöm... ismét előre!

2014. jún. 25. 19:52
 3/8 anonim válasza:
100%
Erősen kétlem, hogy lenne :D Egy Visual Novellre/Otoméra csinálták, aminek legjobb tudomásom szerint nincs folytatása, tehát ennek sincs valami sok esélye :D Viszont, ha elég népszerű lesz, lehet rá esély, az Utaprit példának véve... Szerintem szépen befejezték, és a második évad erőltetett, vagy legalábbis nem lenne olyan jó, mint az előző.
2014. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem... Köszönöm a válaszokat... azért még reménykedek. :D
2014. aug. 14. 15:33
 5/8 Paramorefan ***** válasza:
Én is imádtam, és elképzelhető lenne, hogy legyen folyzatás, de ez lezárásnak gyönyörű volt. Én az utolsó két részt végigbőgtem. :)
2014. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Serenite válasza:
Én szerintem lehetne második évad úgy, hogy az istenek most Yui iskolájába mennek tanulni.
2015. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

En azt olvasam hogy lesz belole meg egy visual novel :)

De meg nem tudni hogy mikor fogjak kiadni, de ennek remenyeben remelem lesz hozza egy 2. evad is :) *-*

2016. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nella Nella válasza:
En rengetek animet neztem vegig ... De ez egy olyan történet volt .... Szeretnem újra meg ujra at élne... Azt az érzést amit az az anime nyújtott. 😞😔❤❤
2022. jan. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!