Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mutassatok nagyon szép és/vagy...

Mutassatok nagyon szép és/vagy nagyon aranyos animelányolat! Milyeneket ismertek? Sürgös!

Figyelt kérdés
Bármilyen jó lesz. Ismerek olyan animét, amiben a lány igazából fiú, olyan is jó lesz, csak lánynak nézzen ki. Elöre is köszönöm! :)

2014. jún. 24. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyira sürgős miért nem írod be a google-ba? Nehogy meglássa anyu hogy nem maradt más neked csak a mangalányok?:D
2014. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. És én is keresem, de jelenleg még nem találtal olyan jót. Viszont aki már sok animét megnézett, az biztos tud mondani példát.
2014. jún. 24. 09:16
 3/9 anonim ***** válasza:
cross yuki -a vampire knight-ból
2014. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lucy - Elfen Lied

Nana

Eucliwood Hellscythe

Sunako Nakahara

Ai Enma

Utau - Shugo Chara

Kurumi Tokisaki

Nadeshiko Fujisaki (Fiú)


Nekem ők a szépek. De miért sürgős ez? o.O

2014. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ma du 16:00-ig van a határidö, hogy kiválasszak egyet. Ha akarod, leírom priviben, de ez most ide túl hosszú lenne.

Ha valaki még tud, segítsen, légyszíves.

2014. jún. 24. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:
na kit választottál?:D
2014. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg szépeket írtatok, néhányat én is ismerek, de ugye én is keresgéltem, és találtam egy nagyon szépet. (Fogalmam sincs, hogy hogy hívják) Meg fogom mutatni, de jelenleg a telefonommal gond van, szóval majd késöbb.
2014. jún. 24. 18:27
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]

Remélem, jó a link. Esetleg valaki tudja, hogy ki ez?

2014. jún. 25. 10:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért kellet?
2014. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!