Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok hasonló shoujo...

Mondanátok hasonló shoujo (echhi) animeket/mangakat?

Figyelt kérdés
Ezeket láttam: Tonari no Kaibutsu-kun, Suki-tte Ii na yo , Special A , Paradise Kiss , Lovely Complex , Kimi ni Todoke , Kami-sama Hajimemashita , Kaichou wa Maid-sama , Hakuouki , Inu x Boku SS , High School DxD az utolsó kettő nagy kedvencem de az összeset szeretem :D Ezeket olvastam: Zettai Kareshi , Dengeki Daisy , Watashi ni xx Shinasai! Nagyon bírom ezeket a romantikus kicsit erotikus (nem hentai) animeket/mangakat ,lehet akar sulis vagy természetfeletti témájú is az utóbbit preferálom de mindegy csak izgalmas legyen. Előre is köszönöm a válaszokat, nagy örömöt szereznétek vele :)

2014. jún. 25. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Anime: B Gata H Kei (nagyon jó, az egyik kedvencem)

Manga: Monster Musume no Iru Nichijou

[link]

Nekem nagyon tetszett, de nincs befejezve.

2014. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

El kell hogy szomorítsalak, de az itt felsoroltak közül az egyetlen ecchi kategóriájú az a High School DxD. A többi csak egyszerű shoujo, semmi perverz dolog, kivillanó mellek nem történnek benne. Esetleg a Paradise kiss, de az meg már josei, nem shoujo :)


Pár ecchi, ami mondjuk még romantikus:

-Nana (josei, dráma, nem ecchi és nincsenek benne nagy didik :3)

-Onegai Teacher, Onegai Twins

-B Gata H Kei

-Aki Sora

-Kämpfer

-Highschool of the Dead

-Kanokon

-Green Green

-KissxSiss

2014. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a High School DxD tetszett neked akkor ez is biztosan fog:Dakara Boku wa, H ga Dekinai


De még itt van pár nagy kedvencem, amit majd késöbbiek során biztos hogy legalább egyszer előveszek:

Oda Nobuna no Yabou

Zero no Tsukaima

Zero no Tsukaima: Futatsuki no Kishi

Zero No Tsukaima: Princess No Rondo

Zero no Tsukaima F

Sekirei

Sekirei Pure Engagement

Rosario To Vampire

Rosario To Vampire CAPU2

Ichiban Ushiro no Daimaou

Kore wa Zombie Desu ka?

Kore wa Zombie Desu ka? Of the Dead

Strike the Blood

Hagure Yuusha no Estetica


Egy kicsit véresebb, komolyabb, és durvább ecchi, (komolyabb kategóriába sorolnám)

Freezing

Freezing Vibration


És nem ecchi, de nekem tetszett:

Toradora

Angel Beat (Drámai, mégis szép vége, de közben a humor is megjelenik jócskán)

Noragami

2014. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kérdező nemed? ha fiú vagy tudok ajánlani jó ecchiket.

írták többen is a b gata h kei t és az angel beastet, de fogalmam sincs ezekben mi az ecchi és mi a vicces, nekem normális hetero fiúnak csak leszívták az agyam és 3résznél tovább nem jutottam...

itt van néhány jó ecchi (persze a hs dxdtől jobb ecchi nincs :D )

Boku wa h ga dekinai

Omamori hiari

Seikon no qwaser

Elfen lied

Rosario to vampire

Sekirei

Strike the blood

Akkikan

To love ru

Astarotte no omocha

2014. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltatok :) tudom ,hogy azok amiket felsoroltam nem echhi ..csak nem birom ha egy szerelmes animeben az utolsó rész ,utolsó pár perceben csattan el az egyetlen nyomorúságos kis csók :)) amúgy a gyengébbik nemhez tartozom (16 éves)..bevallom kissé perverz is vagyok. Meg ha valaki tud ilyen animet/mangat írhat nyugodtan (bar most mar van egy pár amivel elfoglalom magam egy darabig)
2014. jún. 26. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezeket tudom ajánlani.


High school of the dead

Ichiban Ushiro no Daimaou

Omamori Himari

Dakara Boku wa, H ga Dekinai.

Haiyore! Nyaruko-San

B Gata H Kei egyszerű sulis.

2014. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!