Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok nekem való animét/...

Ajánlanátok nekem való animét/sorozatot/filmet?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy a túlélőjáték a zsánerem, és ehhez hasonló animéket keresek. Mondok pár példát amiket már láttam: Deadman Wonderland; Mirai Nikki; Btooom!; Gantz; SAO első fele, ami aincrad-ban játszódik. Aki ezeket látta már az tudja, hogy pontosan mit keresek. Aki ismer még ilyesmit, vagy ehhez hasonlót, az kérem írja le. Előre is köszönöm. Ja és nem muszáj animének lennie.

2014. jún. 28. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
battle royale
2014. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bufer99 válasza:
Soul Eater(anime) Community(sorozat) Nagyon jók
2014. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Yu yu hakuso
2014. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. A battle royale filemeket mind kettőt láttam, és a könyvet is elolvastam. Yu yu hakusho-t szintén. Szeretem mindkettőt. Soul Eater szintén megvolt, de azt a Community-t vagy mit még nem láttam, bár ahogy nézem nem sok köze van a leírtjaimhoz. Mindenesetre köszönöm hogy időt szántatok a válaszra. Ja és láttam még a Danganronpát is ha valaki azt mondaná.
2014. júl. 1. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Afro Samurai
2014. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Blood+ (ez tetszett)

High School of the Dead

Elfen Lied

Afro Samurai


Amugy, látom van a listában olyan amit animében nem fejeztek be, szal azokat is elolvashatod manga formában pl. Deadman Wonderland - manga amugy is jobb mint az anime.

2014. júl. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!