Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lányoknak is ajánlanátok a...

Lányoknak is ajánlanátok a One Piece-t?

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Várj!

Oké megnéztem magam a tükörben.. Asszem lány vagyok.

Elnézést kérek ezért a vérszegény poénért,de nagyon fáradt vagyok! :D

Szóval ezzel a NAGYON NAGY VICCEL arra szerettem volna kilyukadni,hogy szerintem kortól és nemtől független. Ahogy az animék nagy része. Természetesen elsősorban fiúknak készült. Vagyis az utóbbi időben történő kosárméretek növekedésével jutottam erre a következtetésre.

Természetesen elsősorban a mangát ajánlanám hiszen annak gyorsabb a cselekménye. Legalábbis én elsősorban a mangába szerettem bele!

Bocsánat ,hogy fárasztottalak titeket! :)

Egy 15 éves nagyon fájós fejű lány!

És a válasz összefoglalva TELJES MÉRTÉKBEN! :D

2014. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem éppen kor és nem független az összes anime. De valószínűleg a legjobban összerakott hosszú shounen anime a One Piece. Bőven a Naruto klisés és bugyuta szintje fölött van!
2014. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Ahogy az animék nagy része"

Tudtam,hogy valaki fent akad ezen.. xd

2014. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

One Piece rajongó vagyok. 23 éves. Lány.

Nem egy szerelmi történet, de én nagyon szeretem.

2014. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy :D 22/L és imádom, egy olyan anime, amit szinte mindgi van kedvem nézni :D (És az elejej NE riasszon el, hidd el egyre jobb és a végén már le se bírod rakni)
2014. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől függ, hogy tetszeni fog e neked. Lehet, hogy egy fiúknak nagyobb esélyel fog teszeni de ez egyáltalán nem zárja ki a lehetőséget, hogy szeretni fogod
2014. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
15 éves lány vagyok és imádom, nem bírom kivárni az új részeket.Én mindenképp ajánlom, remélem tetszeni fog. :)
2014. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

én lány vagyok 17 éves és nekem ez a kedvenc animém. furcsák a rájrok de eszméletlenül kidolgozott. többszáz rész után visszatérünk egy már lezártnak hitt történetszálhozhogy még annál is jobb legyen majd annak a vége.

egyébként ha szereted a shounen animéket akkor imádni fogod (mért kérdeznéd ha nem szeretnéd, nem ezt választja mindenki első shounen animének) és a neverending-ek a legjobbak a shounen-ek közül.

egyszőval: NANÁ!

2014. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy lányok is szerethetik. 24/L

Amúgy a kedvencem, szerintem zseniális. Én is a mangát szeretem jobban, az anime túl lassú nekem. Régen szerettem a romantikus mangákat/animéket, aztán rátaláltam erre és ez a kedvencem meg a Naruto( bár Naruto <<<<<<<< One Piece).

Szerintem ez a legjobb shounen manga. Nem kell romantikusnak lennie, hogy imádjam.

2014. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

13/L Imádom, és ahogy itt látom még sokan mások is.

Egyébként úgy vettem észre más vélemény kérő kérdéseknél, hogy a válaszadók között több lány ír pozitívat a One Piece-ről mint fiú. Sőt, a fiúk inkább pártolnak el tőle, vagy írnak róla rosszat.

2015. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!