Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismertek érdekes animéket de...

Ismertek érdekes animéket de ne olyat mint az angel beats vagy hasonló hanem inkább valami különlegeset egyedit mint a One piece vagy a Fairy tail vagy a soul eater (kedvenc) annyi különb séggel ami nem több 100 150 résznél esetleg a környékén van?

Figyelt kérdés
Legyen benne valami különleg mint pl One piece (démongyümölycsök) Fairy tail (mágiát használnak) Soul eater (vannak akik fegyverek és vannak akik fegyvermesterek)?

2014. júl. 7. 02:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tengen Toppa Gurren Lagann

Ao no Exorcist

D.Gray-man

Kill la Kill

Hunter x Hunter (Ez is lehet több mint 150)

Gintama (Nem emlékszem hány részes...lehet több mint 150...)


(Amúgy érdekes meglátás hogy a tucat shounen neked különleges, ellentétben az Angel Beats-el ami viszont tény, a maga nemében nem különleges, de mégis egyedibb a történetvezetése mint a shouneneknek :D)

2014. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hunter x Hunter 2011 (137 rész most) Elején még kis naiv meg aranyos (kb 2-3 rész) aztán kezd beindulni és hihetetlenül jól megírt történet, karakterfejlődések és érdekes képességek
2014. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nirata ***** válasza:
100%
zetsuen no tempest
2014. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

"(Amúgy érdekes meglátás hogy a tucat shounen neked különleges, ellentétben az Angel Beats-el ami viszont tény, a maga nemében nem különleges, de mégis egyedibb a történetvezetése mint a shouneneknek :D)"


^ez

2014. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

One Piece az tényleg egyedi de a Fairy Tail... Bár mennyire is szeretem nem épp...

Katakyo Hitman Reborn (200 fölött jár...)

Rave Master

2014. júl. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nirata ***** válasza:
Gyerekek, kérlek, ha döntse már el minden ember, hogy neki mi az egyed és különleges!
2014. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek biztos kifogok próbálni egy jó párat közölük és egyébként hiszitek sem a kérdést egy 11 éves lány írta aki én vagyok tudom ez nem érdekes de meglepő
2014. júl. 8. 11:42
 8/9 anonim ***** válasza:

"Gyerekek, kérlek, ha döntse már el minden ember, hogy neki mi az egyed és különleges!"


Gyerekek, kérlek, hadd ne támadjunk már hátba másokat olyan érvekkel, aminek köze sincs a témához!


Természetesen mindenkinek megvan a joga eldönteni, de más, hogy egy animét hova sorolnak és hogy te hova sorolod.

2014. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sankarea :)
2014. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!