Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Naruto shippudenben Gaara...

A Naruto shippudenben Gaara meg fog halni még az elején?

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell tudnod annyira ha még nem nézted meg... Ne vedd úgy, de szerintem nézd meg, és majd kiderül.:) Hidd el nekem nagyon nem lesz jó amikor tegyük fel, hogy nézed és más olyan kíváncsi hogy mi fog történni, de te nem. Mert megmondták neked mi fog történni... Én már végig néztem a Naruto-t és a Naruto Shippuuden-t is és bocsánat de nem mondom el mert nem szeretném megmondani neked előre. Tényleg ne haragudj.

:)

2014. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nézd meg a shippuudent és kdierül, egy nyár alatt ha minden nap megnézel kb 10-20 részt (inkább 20) akkor nyár végére elérsz a mostani epizódokhoz(habár az anime mangától nagyon-nagyon le van maradva
2014. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben :) csak ő a kedvencem és nagyon nem szeretném,ha kivennék
2014. júl. 13. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!