Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan animét keresek amiben a...

Olyan animét keresek amiben a főszereplő személyisége normális, érett és nem egy nyápic, határozatlan kisgyerek akit lányok védenek meg és egy dekoltázs láttán olyan lesz mint a paradicsom. Ismertek ilyeneket?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok mint a darker than black-böl Hei(mondjuk annyira nem kell érzéketlennek lenni) vagy a most indult glasslip-ben szereplő okikura is normálisnak tűnik. Más nagyon most nem jut eszembe.

Nagyon gyakori az utóbbi személyiség és sokszor ezért hagyom abba az adott animét mert annyira idegesít h szinte felrobbanok. :D

Remélem értitek hogy mire gondolok.



2014. júl. 13. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi számít neked normális személyiségnek, de szerintem rájuk illik a leírásod:

Lelouch (anime: Code Geass). Bár, vannak, akik szerint nem normális, én teljesen megértem, mit miért csinált. De teljesen érett, nem nyápic, eléggé talpraesett, bár félig-meddig igaz, hogy lányok védik meg (igazából, egy felkelőkből álló "hadsereg" vezetője lesz, ahol van egy lány, akit szinte már személyi testőrének tekinthetünk, illetve van egy női társa, aki sokszor kihúzza a bajból).

Dante (anime: Devil May Cry). Egyik legjobb férfi főszereplő. Nehezen lehet kihozni a sodrából, nem egy nyápic alak.

Kiba (anime: Wolf's Rain). A kitűzött célja és annak elérése érdekli, teljesen érett gondolkodásmódja van, abszolút nem nyápic.

Kougami Shinya (anime: Psycho-Pass). Egy hideg, nagyon okos nyomozó, őt is a céljai vezérlik.

Yagami Light (anime: Death Note). Ő tényleg nem normális, a végére már egyenesen őrültnek mondanám. Viszont nagyon okos, érett, és szerintem nem nyápic.

2014. júl. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

death note-ot, dmc, wolf's rain-t ismerem a psycho passt már el akartam kezdeni csak egyelőre még nem tudtam rávenni magam de akkor valószínűleg az lesz a soros

amúgy igen nagyából ilyenekre gondolok köszi

2014. júl. 14. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Beelzebub.Az egyik leg badassebb animefõszereplõ oga, ez egy vicces, fantasy, verekedõs anime.

Hellsing(bár gondolom ezt láttad)

Guiltycrown.Bár nem az a telibetökös a fõszereplô, de rohadt jó anime.

2014. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Strike the Blood
2014. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat jöhetnek még
2014. júl. 19. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!