Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki meg tudja mondani...

Valaki meg tudja mondani ennek az animenek a cimet?

Figyelt kérdés

Hetfon hajnali 2-3 korul ment egy anime(legalabbis en annak lattam) a Story4-en. A teletextem nem mukodott es nem tudom mi a neve. Nem az elejetol neztem,de valami olyasmi volt a sztori,hogy van egy csaj,egy fiatalabb ferfi meg egy oregebb es a ferfiaknak olykor gyoker nott ki a vegtavjaikbol es ilyen rohadt hosszu gyokerekkel probaltak elkapni a csajt. Meg nehanyszor (mintha egy lathatatlan fekete lyuk volna) benyelte valami a padlot meg igy az egesz hazat,kepet,embereket mindent. Lesullyedt a fold es huzta mavaval a falakat na nem tudom jobban elmagyarazni.><

Aztan volt egy olyan resz hogy egy oriasi fekete emberszeruseg jelent meg a varosban es pusztitott. De a csaj meg atalakult valamive es amit megevett az novelte a magassagat es elkezdte enni azt az oriasi valamit es megette es o is oriassa valt.

Nem tudom,mennyire volt ertheto,de kerem hogy aki felismeri vagy tudna segiteni az irjon.Nagyon megkoszonnem.:)

Es elnezest a helyesirasi hibalert de telefonrol vagyok es gyorsan akartam kiirni a kerdest.



2014. júl. 16. 02:22
 1/6 anonim ***** válasza:

www.port.hu



keress utána

2014. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem irja ki hetfohoz........
2014. júl. 16. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor menj egy héttel előrébb, amit kiír.

vagy google is jóbarát :D

2014. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megtalaltam.....
2014. júl. 16. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
mi volt a neve írd le ide vagy privátba légyszi:D
2014. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Paprika xD Hat ilyen nevet adni egy animenek..:'D
2014. júl. 17. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!