Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok írni olyan anime...

Tudnátok írni olyan anime karaktereket amelyek megragadtak valamiben és miért?

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 23:44
 1/9 anonim válasza:
Sora Naigino, Hanazono Hikari - bocsi, nem biztos, hogy így írják:)
2014. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kuroyukihime (Accel World). Ő számára tényleg a belső számít, ráadásul nagyon kedves és intelligens is.

Misaki Mei (Another). Egyszerűen lenyűgözött, hogy szó nélkül tűrte azt, hogy ki lett közösítve, ráadásul az se hatotta meg, hogy körülötte sorban halnak az osztálytársai. Nem az a hisztis kislány, mint az animék női szereplőinek háromnegyede.

Senjougahara Hitagi (Bakemonogatari). Őt csak azért szeretem, mert az animében egyszerűen nem volt olyan karakter, aki szimpatikus lett volna rajta kívül.

Lelouch Lamperouge/Lelouch vi Britannia (Code Geass). Hiába kapott egy erőt, amivel uralni tudta volna az emberiséget, ő emberséges maradt, és a húga boldogságát tartotta a szeme előtt. Szerintem az egyik legönzetlenebb karakter.

Gasai Yuno (Mirai Nikki). Annyira megfogott a yanderesége, hogy az egyik kedvenc női karakterem lett. Az őrültsége tette számomra szimpatikussá.


Még rengeteg ilyen szereplő van, de ők számomra az első számú kedvencek.

2014. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kagome (Inuyasha) Talpraesett amikor átkerült egy másik világba akkor nem csak ült és bambult hanem csinált is valamit. Másrészt ő nagyon tisztességes és tiszta szívű karakter. Bár mennyire is utálhatná a másik karaktert nem teszi. Bár ha én a helyében lettem volna faképnél hagytam volna a csávót.

Kyoko (Skip Beat) Na ilyennek kéne lennie a lánykaraktereknek. Nagyon vicces és tiszteletreméltó karakter (számomra)

Killua (Hunter x H.unter) Nem is tudom miért de imádtam ezt a karakter. Minden egyes mondatát és mozdulatát.

Kalluto (Hunter x Hunter) Az egyik legrejtélyesebb karakter. Nem tudod mit akar elérni, nem szól többet 10 szónál és mégis nagyon szerethető.

Sougo (Gintama) Kedvenc férfi karakterem. Alapvetően nagyon bírom a pszichopata beütésű karaktereket és ő olyan. Ahogy a szadistákat is és ő az. Emellett rohadt vicces és sajnálható karakter.

Kuroko (Kuroko no Basuke) Nagyon szeretem a karaktert mert hát egy nagyon vicces karakter és van benne valami ami miatt megfogott.

Akashi (Kuroko no Basuke) Pszichopata beütésű karakter nagy rejtéllyel körülvéve. Kell ennél több?

Usui (Kaichou wa Maid sama) Ha valaki látta az animét az tudja miért. És mert nem tudom elmondani.

Takishima (Special A) Szintúgy.

Gokudera (KHR) Ez egy nagyon aranyos karakter.

Ryuuji (Toradora, nem biztos hogy így kell írni a nevét) Tisztaságmániás fiú aki rohadt vicces.

2014. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A "Kaleido Star"-ból Sora Naegino kitartása és ereje nagyon megfogott. Az hogy képes mindent megtenni hogy elérje az álmát és még a legkilátástalanabb helyzetből is megtalálja a kiutat.


Tamaki Suou az "Ouran Highschool Host Club"-bol a gyerekességével, tisztalelkűségével és bolondos természetével fogott meg.

2014. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

Arra vagy kíváncsi hogy bennünk mely karakterek maradtak meg leginkább (azaz a kedvenceink) vagy arra hogy egy anime történetében például pisti bennragadt az álomvilágben mert... ?

Nen egyértelmű a "megragadtak" kifejezés miatt de ha már írok akkor megpróbálok válaszolni.

Kedvenc karaktereim:

-Hinata (Naruto és a Naruto Shippuden-ből):

Félénk lány aki bele van zúgva a főszereplőbe,de amikor arra kerül a sor ő is keményen harcol a Byakugant használva. Nagyon aranyos a viselkedése és szép lány aki ráadásul okos is. Kinek ne tetszene. :)

-Kirito (Sword Art Online):

Az elszántsága és kitartása valamint jellemfejlődése nekem az egész sorozat folyamán nagyon tettszett. Valamint nagyon király a 2 kardos technikája.

Az anime történetében beleragadtak valamiben:

-A Sword Art Online-ban sokan benne ragadnak egy mmorpg-ben.

-A Btooom!-ban egy szigeten ragad egy csomó ember akik csak egymás öldöklésével menekölhetnek el onnan.


Több ilyen most nem ugrik be perpillanat.

Remélem segítettem neked.

2014. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

a "fejetekben ragadt benn" lett volna, bocsi csak fáradt voltam.

Írjatok még!!!

2014. júl. 21. 23:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem Yoite,a Nabari No Ou-ból.Fantasztikus karakter.Szörnyű sorsa megkeserítette az életét,ezért mindent negatívan lát maga körül.Nagyon pesszimista,depressziós karakter,de ezek a tulajdonságok valahogy gyönyörűvé teszik a karakterét.Többet nem szeretnék mondani,mert már spoiler lenne,de ha szeretnéd,nézd meg az animét.:)
2014. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gintama-Hasegawa Taizo,Steins;Gate-Okabe Rintarou
2014. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mirai Nikki - Gasai Yuno engem is megfogott, nagyon bírom a yandere csajokat :D ő a kedvencem <3

Darker than Black - Hei nagyon rideg és erős, példaképem :D

Black Bullet - a maszkos gonosztevő (nem tom a nevét) olyan Joker feelinge van a fickónak :D, van egy stílusa :D

Tokyo Ghoul - Kaneki, az utolsó rész béli (fehér haj) ha nem láttad nézd meg és megtudod miért!!!!

2014. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!