Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto manga! Mi fog történni...

Naruto manga! Mi fog történni a Narutoban ha kifejlődik az új chakragyümölcs?

Figyelt kérdés
[link] Tippek vannak? Vagy csak én nem vettem észre valamit?

2014. júl. 24. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vetted volna észre, annak ellenére,h több részben is látható volt és világosan elmondták, Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi és Obito kivételével mindenki úgy néz ki, mintha bebábozódott volna, elkapták őket a fák ágai és beburkolták, tehát aktiválódott a végső Tsukuyomi, és lassacskán mindenki fehér Zetsuvá fog változni.
2014. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az pedig, amelyiket Rikudo említi, valszeg ugyanoylan lesz, mint ez eredeti, amit Kaguya magához vett és olyan erőt kapott tőle, amivel egyedül megnyerte régen a háborút. És mivel eddig is ő a legerősebb szereplő, ezért ha megkapna még egy ilyen löket chakrát, akk ellehet képzelni,h mi történne.
2014. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, de Hagoromo úgy mondta, hogy miután MINDEN chakra egyesül kifejlődik egy új gyümölcs, de ezt a gyümölcsöt idáig még nem mutatták! Szóval én arra gondoltam ez azután fog megtörténni amikor Naruto és Sasuke meg esetleg Sakura, Kakashi és még ha meg nem hal Obito chakraja is egyesülni fog fejlődik ki a gyümölcs. Aztán a négy hokage megteszi azt amire Hagoromo kérte őket és Narutoék megmenekülnek aztán harcolnak tovább. Vagy nem tudom.
2014. júl. 24. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!