Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki a készítője a Sword Art...

Ki a készítője a Sword Art Online és az Ao no Exorcist nevű anime zenei részének?

Figyelt kérdés
(Mint például a Fairy Tailnél Yasuharu Takanashi)

2014. júl. 26. 20:31
 1/3 anonim válasza:

Kadzsiura Juki [ 梶浦由記 ] a SAO zeneszerzője.


Az Ao no Exorcist zeneszerzőjének most néztem utána, az alábbiakat tudom forrásnak ajánlani:


"Four pieces of theme music are used for the episodes: two opening themes and two ending themes. The opening theme for the first 12 episodes is "Core Pride" by Japanese rock band Uverworld,[14] while the opening theme from episode 13 onwards is "In My World" by Japanese rock band ROOKiEZ is PUNK'D. The ending theme for the first 12 episodes is "Take Off" by South Korean boy band 2PM,[15] while the ending theme from episode 13 through episode 25 is "Wired Life" by Japanese singer Meisa Kuroki."

[link]



Valamint a hivatalos oldal:

[link]


És talán a Wikijükkel is tudsz valamihez kezdeni:

[link]

2014. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, az Ao no Exorcist openingjének előadóit már ismertem, de annál is az OST-ra voltam kíváncsi. A belinkelt oldalakat azért köszönöm, csak sajnálatos módon nem tudok japánul olvasni :3
2014. júl. 27. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Ao no Exorcist OST zeneszerzője Sawano Hiroyuki :)
2014. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!