Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani néhány...

Tudnátok mondani néhány ezekhez hasonló animét?

Figyelt kérdés
Eddig láttam:Mirai Nikki,Fairy Tail,Ao no Exercis,One Piece,Hunter X Hunter,Sword Art Online,Elfen Laid,Deadman Wonderland,No game No life,Another,Highscool of the dead,Highscool DxD,Watamote,Full metal alchemist. :)

2014. júl. 30. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszeni fog a Guilty Crown, és tudom hogy sablon, de talán a Bleach is érdekelni fog.
2014. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel nagyjából megegyező az ízlésünk, így itt van egy lista. A legjobbakat megcsillagoztam, de a legeslegjobb anime a történelemben, a MIRAI NIKKI!! Csak azt már láttad...



-Sword Art Online II #

-Btooom (jól van leírva) #

-Accel world

-Noragami

-Gokukoku no Brynhildr (meg ez is) nagyon szeretem, de ezt inkább mangában olvasd, és garantáltan sírni fogsz, akármilyen kemény vagy :) #

-Mahouka Koukou no Rettousei

-Strike the Blood

-Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) #

-Soul Eater


Nem feltétlenül szerelmesek:

Zankyu no Terror #

Tokyo Ghoul #

Dath Note #

Code Geass

Outbreak company #

Corpse party

Kill la Kill

Log horizon

Black Bullet

D-Grey man

Naruto

Bleach

One peace

Magi: The kingdom of magic

Durarara

2014. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nana
2014. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Btooom!
2014. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!