Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sekaiichi hatsukoi-nak és...

Sekaiichi hatsukoi-nak és Junjou Romantica-nak tényleg lesz 3. évada?

Figyelt kérdés
Valahol a kommentekben olvastam hogy minkdkettőnek lesz, én egyenlőre csak a sekai-ichiről tudok, hogy kap egy movie-t és egy specialt (yokosawa takafumi no baai, és egy valentine edition ... vagy mi) de valaki tud valami konkrétat? Abba már biztosak lehetünk hogy movie lesz, mert van előzetese, de mi van ezzel a 3. évad dologgal? Mondjuk örülnék ha ennyi idő múlva elővennék a junjou romantica-t, csak nem látok rá sok esélyt, bár én nem értek ehhez szóval... na mindegy mivel kedvenc animém mindkettő, ezért kérdem, köszönöm ha válaszoltok :)

2014. júl. 31. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Junjou Romanticának lesz 3.évada, *_*

[link]

2014. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚRISTENÚRISTEN ÚÚÚÚÚRISTENÚRISTEEEEEEEEEEEEEEN *o*o*o*o*o*o*o*o*o*o*o* *o* *o* *o* *o* *o* *o* *o* *o* *o* Mindjárt lepetézek Nemtudok japánul de hiszek neked ^^ azt nem írja hogy mikor? :O
2014. aug. 1. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
awww de jó de vártam már*q*
2014. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dórcikaaa1996 válasza:
nagyon reméleem h lesz már várooom *.* az eddigi részeket már vagy 5-ször végignézteeeeem *..........*
2014. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Junjou Romantica-nak idén JÚLIUSBAN jön ki a 3. évada!!!! ;)
2015. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
JÚLIUS 15. YAAAASS *0*
2015. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!