Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hetalia! Szerintetek mi a...

Hetalia! Szerintetek mi a különbség Taiwan és Seychelles között a személyiségüket illetően?

Figyelt kérdés
Mármint annyira egyformának tűnnek ilyen téren... Elolvastam a leírásukat kitawikin, de attól még én nem látok semmi különbséget köztük.

2014. júl. 31. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Seychelles kicsit közvetlenebb, bár mindketten tényleg hasonló személyiségűek. Talán még Taiwan lehet picit erőszakosabb, ha rendreteremtésről vanszó, illetve őis, mint Erzsi, fujoshi.
2014. aug. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Számomra két nagyon különböző személyiségük van, de lehet hogy egy kicsit OOC-nek számítanak ^^

Szóval, Tajvan is egy kicsit hiperaktív és vidám, de nagyon komoly is tud lenni, ha a helyzet megköveteli, és néha mások helyett viselkedik felnőttként. Erős akaratú (lásd Kína) és egy kicsit haragtartó.

Seychelles viszont ritkán komolyodik el, legtöbbször vidám könnyen megbocsájt és egy kicsit naiv.

Mint mondtam, lehet hogy egy kicsit OOC, mert kombináltam a Himaruyás személyiségüket történelmi meg társadalmi tényekkel de hátha ^^

2014. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Taiwan emellett még perverz is. De tényleg!
2015. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát Seychelles vidám, energikus és kicsit üresfejű, míg Taiwan akaratos, vidám és sokat aggódik.
2016. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!