Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok animéket/mangákat...

Tudnátok animéket/mangákat mondani? 14/L

Figyelt kérdés
Lehet shoujo, shounen, vagy akár yaoi is. Mindenre nyitott vagyok :D

2014. aug. 4. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nos akkor kezdem a yaoi animékkel amiket feltétlenül látnod kell

-Sekaiichi Hatsukou

-Junjou Romantica

-Tight Rope

-Love Stage (most fut)

-Dramatical Murder (ez is most fut)

-KoiSuru Boukun (ennek a mangáját nagyon ajánlom mert az anime csak az első két fejezetet mutatja be, az 49 valahány fejezetből)

-Winter Cicada (ehhez ez csomag papírzsepi kell)

-ezen kívül amiket még ajánlok: Switch, Sukisho, Okane ga ni, Gauken Haeven, Loveless, Kirepapa, Sex Pistols, Ikoku Irokoi Romantan, Uragiri wa boki no Namae o Shiteru, No.6, Papa to kiss in the dark, Yami no matsuci ezek többsége inkább shounen-ai

yaoi mangák: nem tudom hogy a durvábbakat vagy a cuki nyálas sztorikat kedveled-e jobban

(ezek fent vannak Animeaddicts-on,)

-Crimson Spell

-Lovers and Souls

-Summer has come again

-Mede Shireru Yoru no Junjou

-Hybrid Child

-Mr. Mini Mart

-Abdolute Dod

-Free punch

-Animal Company in the forrest

-The days with the dog

-Sex therapist

-Sweet Promise

-A moon on name only

-Last Client

-Finder

(ezeket Yaoiordenről szedtem le)

-9th Sleep, Acid flower, After i get drunk on you, Aishichattano, Antique Bakery (ebből van anime is ami nekem nagyon tetszett) April 4th, Asato Anthology, Bokure no negai, Calorie, Dekichatta Danshi, Donut Letter, Elektel delusion,Glamorous lip, Goshujinsama to wanko, Hanakage no kioku, Happy yaou wedding, Hard triangle, Home tutor,

-Hoshi no yakata, Sadistic boy (ennek a kettőnek ugyan az a mangakája, nagyon sok BDSM jelenetet tartalmaz, és kissé erőszakos, bár egy idő után megszerettem és nagyon a szívemhez nőtt ezért is ajánlom)

-I want to be Naught, Interval, Junketsu Drop, Kasa no Shita, Kawai akuma, Kawai hito cute, Kawai Gatte, Keeo Out, Kibun wa junjou, Kigurum planet, Kimi wa amai amai, Kirahoshi dial, Kirai ja nai kedo, Kodoku no kane ga naru, Koi no Shizuku, Lamento, Living for tomorrow, Lovers doll, Melancholic Trickster, Mix mis chocolate, Nakratoholic, Renai Shinan,


amielyik amiméket még ajánlom (nem yaoi) van köztük mindenféle, shounen, zenés, zombis, harcolós, horror, istenes, hárem,..stb

-07 ghost (ennek a mangáját is érdemes olvasni)

-Kurositsuji (kötelező megnézned, és a mangáját elolvasnod)

-Togai nu no chi

-Amnesia

-Blood lad

-Ao no exorcist

-Devil survivor

-Corpse party, Another, Deadman wonderland, Mirai Nikki,(horror animék)

-Umineko no naku koro ni, Higurashi no naku koro ni, (nem ugyan az a kettő, de ha megnézed mind kettőt akkor fel fog tűnni, vagy ha nem akkor olvass utána hogy van kapcsolat a kettő között, ezek is horror animék)

-Thokyo Ghoul (ez is horror, most fut)

-Stike the blood

-Vampire knight

-Rosalio vampire

-Diabolik lovers

-Hakouoki

-Hight school of dead

-11 eyes

-Hiro no kakare

- Ouran hight school host clubb

- Brother Conflict

-Uta no prince sama

-Hetalia

-Attack on titan

-Death note

-Makai Ouji: Devils and realist

-Kuroko no basuke

-Kamigami no asobi

-Pandora heart

-Kyou kara maou

-Hakkenden: Touhou Hakken ibun

-Devil survivol

-Akuma no riddle

-Tiger and bunny

- BToom!

-Cuticle Tanei Inaba ( ha akarsz egy jót röhögni akkor nézd meg)

-Karneval

-No game no life

-la corda doro

-Code breaker

-Kami sama no Isai Nichiyoubi

-Shinsekai Yori

-Gintama

-Bleach

-Fairy Tail

-Hamatora

-Marginal Prince

-Fate Stay

-Katekyo Hitman Reborn

- Free

- Aldnoah zero

-Shounen Hollywood

-Bakumatsu rock

-Rail ears

-Barakamon

-Sword art online

-Blood+

-Watamote

-Zetsuen no Tempest

-Psycho-Pass

- Vadmacska kommandó

-Code Geass

- Fullmetal Alchemist

-D-gray man

-Slayers a kis boszorkány

-Inuyasha

-Yu yu Hakusho

-Princess princess

ha még van kérdésed vagy valami akkor bátran írhatsz ^^ még tudok ajánlani animét/mangát xd

15/l

2014. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ismerkedésre is nyitott vagy??
2014. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neee >.< Ez nekem fáj. Miért szálnak mindíg rá a lányokra a fiúk? 17/f vagyok, és nem értem meg hogy ezek a sztereotíp kockák miért támadják be a lányokat, úgy hogy nem is ismerik. Na csak hogy kössek a témához.

Attack on titan - Kötelező darab. Megszereted a karaktereket, és beszív, minden rész végén az van, hogy hogy folytatódik? Tudni akarom! És kattintasz a következő részre.

Highschool DxD - Perverzebb emberkéknek akik szeretik picit a fantasy-t vagy a démoni erőket meg ilyenek, na nekik be fog jönni :)

No game no life - Jó hangulatú, normál világból alternatív világba csöppenős sztori. A főszereplő egy zseni testvérpár.

Mirai Nikki - Pici szerelem, Picit durva brutalitás, csak pont annyi hogy érezd hogy van súlya a dolgoknak, Meg egy kis napló, ami megjósolja a közeljövőt ^^ érdemes minimum 2 rész után ítélni.

Sword art Online - Szerelem, hangulatos világ és sztori, és amit sok ember kritizál, a "klisék". Tehát azok a fordulatok amiket már sok sztoriban láttál. De szerintem ez is beletartozik a hangulatba és így is jó. Végignézed, és ha nem a hibát keresed szeretni fogod.


Perpillanat ennyi jutott eszembe, ezek csak a híresebb darabok. Remélem tudtam segíteni, jó animézést, az anime este esik legjobban :)

2014. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem szeretnék kilómétereket írni uh asszem ennyi:


sword art online, sword art online 2

one piece, full metal alchemist, FMA testvériség

kaze no stigma

2014. aug. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlásokat, ezekből eddig csak a Fullmetal Alchemist-et,a Kuroshitsujit és a Vampire Knight-ot olvastam/láttam, a Mirai Nikkit most olvasom, az Attack on titant és a No game no life-ot tervezem ;)
2014. aug. 12. 11:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Én animében néztem meg őket, valahogy nekem jobban átjön xd
2014. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!