Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a kedvenc, s a legutált...

Melyik a kedvenc, s a legutáltabb animétek és a legutálatosabb anime karakter? CSAK EGYET ÍRJATOK!

Figyelt kérdés

CSAK EGYET ÍRJATOK!



Kedvenc: SAO

Sokan nem szeretik, de a kedvencem :)


Legutáltabb: nazo no kanojo


Legutáltabb anime karakter:

Katekyo Hitman Reborn!-lambo



2014. aug. 6. 17:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Húha, jó kérdés :)

Kedvenc: Tokyo Ghoul -még nincs sok része, de ha ilyen hűek maradnak a mangához, akkor megelőlegezem nekik.

Legutáltabb: Nincs nagyon, ami nem tetszik azt nem folytatom, de egyet se utálok igazán.


Legutáltabb karakter: Még jobb kérdés, a legtöbbet akiket utáltam (Tsukiyama Shuu, Annie Leonhardt, Aomine Daiki) a végén megszerettem, még ha nem is teljesen. Akit szívesen megpofoznék az talán Makoto Hanamiya (Kuroko no Basuke).

2014. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Ryuu15 válasza:
53%

Kedvenc: Bleach

Már 4szer láttam, de nem tudom megunni


Legutáltabb: Dragon ball

Nem tudom, nekem nem jön be


Legutáltabb anime karakter:Koichi Sido a Highschool of The Dead-ből

2014. aug. 7. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc animém egyértelműen a Code Geass. Lenyűgöző történet, kidolgozott karakterek, teljesen lezárt, magával ragadó az egész. A főszereplő minden cselekedete ellenére is az egyik legönzetlenebb karakter szerintem.

Amit a legkevésbé szeretek... hát, kemény harc folyik itt az Amnesia és az Air között. Amnesiát 5 rész után dobtam, az Air miatt pedig majdnem abbahagytam az animézést, akkora csalódás volt. Legyen az Air.

Legutáltabb karakter sok van. Körülbelül a shounenekből az összes női fő(bb)szereplő, nem tudok kiemelni közülük senkit, akit jobban utálok, mint a többit, úgyhogy legyen egy fiú karakter, ez pedig Eren Jaeger (Shingeki no Kyojin). Kevés olyan férfi/fiú karakter van, aki annyira fel tud húzni, mint ő.

2014. aug. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Kedvenc: per pillanat Attack on Titan

(mivel csak egyet lehet)

Legutáltabb: Deadman Wonderland (egy trágya volt a Minatsukis szál után)

Legutáltabb karakter: Igarashi Ganta. Paku Romi pályájának szégyenfoltja.

2014. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc: Kuroko no Basuke

Legutáltabb: The Melanchy of Haruhi Suzumiya

Legutáltabb karakter: Kirino a Oreimo-ból

2014. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

kedvenc anime: Katekyo Hitman Reborn! hiáb idegesítő, mégis imádom az egészet :D


animék közül.. hm, talán a Fate/stay night... nekem az nagy csalódás volt

a legutáltabb karakter talán a narutóból sasuke, de mostanára már semleges lett, szóval inkább az Ao no Exorcistből Yukio

2014. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

A KHR-ből csak pár személy idegesítő.Szerintem is jó anime.

Bleach, nekem unalmas volt. És ami nem tetszett benne, elverte kenpachit, de mégis kenpachi erősebb, elverte byakuyát és még mindig byakuya a keményebb.

2014. aug. 8. 08:50
 8/28 Írisz Henderson ***** válasza:

Kedvenc: Sword Art Online

Legutáltabb: Eddig egy animét sem utáltam. Esetleg a Hellsing, volt az, amit nem csíptem, de nem utáltam.

Legutáltabb karakter: Kitts Woerman (Attack on Titan) és Sugou Nobuyuki (Sword Art Online) harcolnak a posztért.

2014. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Kedvenc: Naruto, mióta megjelent Magyarországon az első résztől nézem. Sajnálatos, hogy a shipuuden utóbbi 2-3 évada aránylag gyenge volt.


Legutáltabb: Vampire Knight, nem is tudom miért néztem meg, egyszerűen nincs benne olyan karakter aki ne húzna fel 2 perc alatt a puszta jelenlétével (kivéve talán a vámpír tanács feje).


Legutáltabb karakter: Uchiha Madara, ha suttyósági vb-t rendeznének tuti nyerne.

2014. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
*shippuuden
2014. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!