Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Keresek komolyabb, magával...

Keresek komolyabb, magával ragadó történetű animéket?

Figyelt kérdés

Mindenképpen legyen benne valamiféle harc.

Legyen jó története. A grafikája legyen minél reálisabb, tehát ne legyen a karakternek fele akkora feje mint a teste, a szemei ne legyenek akkorák, hogy nem férne el a fejében.

Valami epic, magával ragadóra gondoltam.

Nem baj ha durva, vagy világvége hangulatú.

Shounenek mellett jöhet más is, de azért első sorban shounenekre gondoltam.

És lehetőleg kíméljetek a nyálhalmazoktól.

Köszönöm.



2014. aug. 6. 23:01
 1/10 A kérdező kommentje:

ja, és ha lehet ne legyen tele sablonall.

Ha egy kicsi van benne nem baj.

2014. aug. 6. 23:04
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A Code Geass egy nagyon jó történettel és szereplőbrigáddal rendelkező anime, annyiban nem illik a leírásra, hogy ez seinen, tehát sokkal komolyabb műfajú, mint a shounen, és a karakterek nem reálisak (iszonyat hosszú végtagokkal rendelkeznek, de szerintem meg lehet szokni). A grafika miatt kár lenne kihagyni, mert egy nagyon jó, jól összerakott anime.

Komoly, reális grafikával rendelkező anime a Death Note, illetve a Shingeki no Kyojin, bár nekem az utóbbi nem tetszett, rengeteg rajongója van. Mind a kettő shounen.

Reálisabb, nagyon szép grafikájú a Psycho-Pass, ez seinen és krimi.

Reálisabb grafikával rendelkező shounen a D.Gray-man is. A története a fillereket leszámítva nagyon jó, izgalmas. Igaz, rengeteg tréfa, vígjáték van benne, de ettől függetlenül egy egész komoly anime.

Nem tudom a nemedet, de ha lány vagy, tehetsz egy próbát a Chihayafuru c. animével is. Ez josei, felnőtt nőknek szóló komolyabb történet, nagyon szép anime, szerintem a legjobb josei.

Az Ao no Exorcist inkább a D.Gray-manhez hasonló, szintén van benne vígjáték és shounen, de ez is egy komolyabb, magával ragadó történet.

Az Accel World nem a legreálisabb grafikával rendelkező anime, de nagyon jó a története, izgalmas, szórakoztató, az egyik legjobb shounen szerintem.

A Wolf's Rain egy nagyon komoly seinen anime. Reális grafikával, poszt-apokaliptikus világban játszódik, nagyon izgalmas és megható anime.

Az Angel Beats! is seinen, az első tíz rész vígjáték, az utolsó három pedig tömény dráma, ilyen "az arcodba vágja az igazságot" típusú anime. Nekem az első része nem jött be, tartottam egy hét szünetet, aztán utána megint elkezdtem, és két nap alatt be is fejeztem, pedig akkoriban még nem daráltam úgy a részeket, mint manapság.


Remélem, lesz olyan, ami elnyeri a tetszésedet:)

2014. aug. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, igen az előző kommentelő szinte leírta a legjobbakat, de én kiegészíteném még pár animével.

Guilty Crown:

Most nézem, és grafikája lehengerlő, nekem nagyon tetszik,

a története komoly, nincs benne humor, érdemes megnézni. Shounen.


Gantz:

Ahhoz képest, hogy 2004-es anime a grafikája véleményem szerint nagyon jó, a története nem bonyolult, érthető, és jó a vége kicsit fura. 18+-os karikát mindenképpen hozzá kell tegyem, mivel erotikus tartalom(szex) és a brutális harcok sokasága található benne.

Nem hentai!!, csak így valóságossabb az egész anime. A főszereplőt egy átlagos gyereknek mondhatom, sokszor gondol a szexre,nem érdekli semmi, nem szereti a sulit stb-stb... ami csak valósághűbbé teszi az egész animét.

Senien.


Mirai Nikki:

Talán ezt tudnám én kiemelni még, bár nekem furcsa volt az anime, de mai napig nem bántam meg hogy megnéztem, pszichothriller anime, a történet arrol szól dióhélyban, hogy 12 embernek kell megölni egymást, hogy istenné válhasson. tehát harcok sokasága, örültek sokasága stb-stb.. Tehát összegezve érdemes megnézni.

Shounen.

2014. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Több is felkeltette az érdeklődésem.

2014. aug. 7. 13:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon ajánlom a ZANYOU NO TERROR című animét.Most fut,eddig 5 rész jött ki belőle.Nem éppen shounen,én inkább seinen-nek mondanám.(felnőttesebb)

Magával ragadó történet,elképesztő hangulat és nagyon jó zene,meg karakterek.

2014. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Írisz Henderson ***** válasza:

Attack on Titan - a történet nagyon jól el van találva, bár sok halál van benne, mégis magával ragad.

Sword Art Online - először, mikor elkezdtem nézni, nagyon gyerekesnek tűnt. De amikor belemerültem (kb. 3. rész körül), akkor nem bírtam vele leállni. Van benne harc, halál, szerelem. Minden, ami kell :D

2014. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ragnarok The Animation Jó témája van vég világvége széle Milyenek is az emberk stb téma.

Magi Gyereksnek tűnhet, de jó.

High School DxD

2014. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Yu Yu Hakusot elfeljtettem.
2014. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Zetsuen no tempest (nagyon jó :D)

Strike the blood

2014. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Deadman Wonderland

Blood+

Mirai Nikki

FMA: Brotherhood

2014. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!