Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik ez az anime? Nagyon...

Melyik ez az anime? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm mesélt róla és én meg elfelejtettem a címét arra emlékszem hogy egy lányt megtámad pár ember és egy kék szemű fekete hajú(nem biztos hogy fekete a haja) fiú megmenti aztán, találkozik a fiú ikertestvérével és összetéveszti őket az ikrek pedig bele szeretnek a lányba.

Ennyire emlékszem. Remélem azért valaki felismeri! Előre is köszönöm!!



2014. aug. 8. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ao no Exorcist?


Vampire Knightba, Ouran High School Host Clubba is vannak ikrek, esetleg nézd meg ezeket is hátha.


Vagy Watashi ni xx Shinasai manga? De ott nem támadja meg senki úgy igazán a főszereplő lányt, és a testvér szál csak a felénél jön be.

2014. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos egyik se az amelyiket kerestem. :(

De azért köszi megy a zöld kéz!!

2014. aug. 9. 10:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor itt egy honlap: www.animeaddicts.hu


Regisztrálj és az ismertetők között van olyan, hogy témák szerinti keresés, ha oda beírod hogy "ikrek" akkor kihozza az összes olyan animét, amiben vannak ikrek. Hátha úgy megtalálod magad, mert nekem így fejből ennyi ment :D

2014. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom hátha megtalálom! Neked is megy a zöld kéz!! :D
2014. aug. 9. 14:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Végig olvastam az összes animét amit kiadott az ˝ikrek˝-re de egyik sem az! :( Ha valaki tudja melyik ez az anime akkor írj le lécci! Köszi azért! :)
2014. aug. 10. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg egyszerűen a barátnődet hogy mi a címe annak az animének amiről mesélt neked
2014. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké! Amúgy nem tudom mért nem jutott eszembe hogy megkérdezzem :D Köszi!!
2014. aug. 11. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!