Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ajánlani jó fantasy/sci...

Tudtok ajánlani jó fantasy/sci-fi/vígjáték filmet, sorozatot?

Figyelt kérdés

Ne legyen túl nyálas, jöhetnek akár kalandfilmek, horror, "misztikus" vagy hasonló sorozatok/filmek is. Esetleg anime.


Sorozatok amiket nézek:

Star Trek

IT Crowd

Agymenők (Big Bang Theory)

Dr.Who

Trónok Harca

Merlin kalandjai


Filmek amiket láttam és tetszettek:

Az összes Marvel film

Az összes Star Trek és Star Wars film

Karib tenger kalózai


és több film most nem jut eszembe.


14/l ha ez számít



2014. aug. 13. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

FAQ About Time Travel [link]

Lola rennt [link]

Demolition Man [link]

The Truman show [link]

2014. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

American Horror Story - misztikus-thirller sorozat durva feketehumorral. van benne minden mint a mesében, zombik, ufók, szellemek, boszorkányok...


Orpan Black - sci fi, illegális humán klónozásról szól. a színészi játék zseniális, Tatyana Maslany nagyon durván tud alakulni


Carnivale - vándorcirkusz, misztikum

2014. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Heroes, American Horror Story.


Az ifj. Spock játszik bennünk.

2014. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én animéket ajánlok, mert írtad, hogy jöhet az is:)

A személyes kedvenceim:

Code Geass (két évados, összesen 50 része van) - műfajai közt szerepel az akció, dráma, háborús, misztikus, pszichológiai, sci-fi, tragédia. Szerintem az egyik legjobb anime, nagyon izgalmas, érdekes, fordulatokban gazdag. A grafikája nem a legszebb, inkább azt mondanám rá, hogy egyedi. Egy alternatív jövőképet mutat be. Japán szinkronnal és magyar felirattal megtalálhatod, a szinkronszínészek nagyon jók, a főszereplő hangját az egyik legjobb japán szinkronszínész, Jun Fukuyama adja.

Psycho-Pass (22 részes, elméletileg idén folytatják) - műfajok: akció, krimi, pszichológiai, sci-fi. Vannak benne durvább jelenetek, ha nem bírod a véres, brutális dolgokat, szerintem ne nézd meg. Nagyon fordulatos, izgalmas anime, szép grafikával, egyedi szereplőkkel (a gyilkosok eléggé pszichopaták) és történettel. Ismerősöm, aki korábban nem szerette az animéket, ezzel szerette meg őket. Japán szinkronnal, és magyar felirattal fent van a neten (az AnimeAddicts fordítócsapat munkáját ajánlom, jó minőségű kép és hang, nagyon jó fordítás).

D.Gray-man (103 rész) - akció, fantasy, misztikus, vígjáték. Jó poénok, szimpatikus szereplők, érdekes történet. Az első 51 része van magyar szinkronnal, de én japán szinkronnal és magyar felirattal ajánlom.

2014. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Code Geass-t és az American Horror Story-t már láttam, a többit megnézem! De jöhet még :)
2014. aug. 14. 11:12
 6/11 A kérdező kommentje:

Animéket nem írtam, itt van pár amit most nézek:

Naruto

Ao No Exorcist (másnéven Blue Exorcist)

Gintama

One Piece


A Death Note-ból csak a filmet láttam meg pár rész animét de jó volt mind.

A Code Geass-ból és a Bleach-ből nem láttam sokat.

A Wolf's Rain és a Dragon Ball nem jött be.

2014. aug. 14. 11:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Trancsirák
2020. nov. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csillagközi romboló
2020. nov. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5o első randi
2020. nov. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tök alsó
2020. nov. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!