Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki ajánlana jó animéket?

Valaki ajánlana jó animéket?

Figyelt kérdés
Ne legyen túl hosszú, például 100-200 részes, de túl rövid se. 10 illetve 20 körüli résszel rendelkező animéket néznék szívesen. Amihez van felirat és érdekes, izgalmas, akár elgondolkodtató a története. Nos? :D

2014. aug. 14. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Code Geass (két évados, összesen 50 rész) - számomra az első számú kedvenc, a történet érdekes, szinte a legutolsó mellékszereplőig ki van fejtve mindenki, izgalmas, és elgondolkodtató.

Psycho-Pass (22 rész, elméletileg idén jön folytatása) - krimi, fordulatokban gazdag, elgondolkodtató, tele van érdekes szereplőkkel, nagyon izgalmas is.

Chihayafuru (két évados, összesen 50 résszel, szerintem fogják folytatni) - nincs benne semmi természetfeletti dolog, de nem is sima slice of life. Elgondolkodtató, nagyon érdekes, és a maga módján izgalmas is. Van benne egy kis szerelmi szál is elvetve.

Ao no Exorcist (25 rész) - nagyon érdekes, izgalmas, vicces anime. Vannak benne elgondolkodtató jelenetek is.

Accel World (24 rész) - bár a főszereplő először furcsa lehet, de szerintem könnyen meg lehet szokni. A női főszereplő az egyik legszimpatikusabb, nekem egyik kedvencem. Érdekes, izgalmas, és itt is vannak elgondolkodtató részek.

Wolf's Rain (30 részes) - szerintem az egyik legszebb, legérdekesebb, legelgondolkodtatóbb anime, amit láttam. Izgalmakban sincs hiány.

Angel Beats! (13 részes) - első 10 része vígjáték, utolsó 3 pedig dráma. Érdekes és izgalmas, az utolsó részei pedig szó szerint "az arcodba vágják a keserű igazságot".

Durarara!! (24 részes, idén vagy jövőre lesz folytatása) - a történet érdekes és fordulatos, érdemes jól odafigyelni mindenre, mert könnyen belegabalyodhat az ember. A végére szépen tisztázódik minden, egy-két szál nincs kifejtve, de gondolom azok a következő évadban lesznek.

2014. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amiket én ajánlanék:

-07-Ghost (25 részes, egyik kedvenc animém)

-Guilty Crown (22 részes)

-Togainu no Chi (12 rész, a története baromijó és egyedi viszont a végét nagyon elszúrták:/)

-K-Project (13 részes, imádom, szerintem nagyon jó a története és fordulatos)

-Shinsekai Yori (25 részes, igencsak elgondolkodtató szerintem, olyan mélyreható anime... engem a vége az sokkolt)

-Zetsuen no Tempest (24 részes, fordulatos és jó a történet, szintén kedvencem)

-Hakkenden (26 részes)

-Nabari no Ou (26 részes)

-Attack on Titan (25 részes, nagyon-nagyon jó anime szerintem, ez az egyik legizgalmasabb amit írok)

-Btooom! (12 részes, fordulatos és jó a történet)

-Brave10 (12 részes)

-Soredemo Sekai wa Utsukushii (12 rész, ez romantikus anime, de nekem annyira tetszett, hogy tegnap kezdtem el este és be is fejeztem még aznap)

2014. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, ment a zöld kéz :)
2014. aug. 14. 16:47
 4/9 Nirata ***** válasza:

Chihayafuru (2x 25)

Zetsuen no tempest (26)

Death Note (37)

Fullmetal Alchemist Brotherhood (64)

2014. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nirata ***** válasza:
u.i: 24 részes a Zetesuen csak félre néztem
2014. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Air Gear:(25+ova)egy naon izgalmas görköris anime kb arrol szol h vannak az air treckek amik elektromos meghajtású görkörik amikkel repülni falon felfel és eszméletlen sbeségel lehet száguldozni.

Rosairo to Vampire: (13+13)egy emberöl szól aki egy szörny suliba keveredett és elég sok lány szerelmes lett belé aki "szörnyek" és mind öt akarják szinte minden részben van harc de nem egy hosszútartalmú harcok.

K-on:(14+27) 5 lányról szól akik egy zenekart alapítanak ez az anim egy szimpla iskolai életet mutat meg.

Date a Live:(13+13) az emberek érzéklnek téregéseket amik igazából nem azok hanem szellemek akik más dimnziobol jöttek öket el akarják pusztitani viszont a föszereplö kishuga egy egyesület vezetöje akiknek a céluk h nem megölni kell a szellemeket hanem randira hivni és el zárni az erejüket amit a föszereplönk fog és mind szerelmes lesz belé.

Death Note:(32) egy halálista leesett az mberke világába amit a föszereplönk megtalált és a bünözöket ezzel a listával próbálta kiiltatni (megölni) öket viszont a rendörség elakarja öt kapni kisebb-nagyobb sikerel.

2014. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amiket ajánlok:

- Freezing (12 részes)

- Freezing Vibration (Freezing 2. évad, 12 részes)

- Girls und Panzer (12 részes)

- Black Rock Shooter (OVA)

- Black Rock Shooter (kicsit rövidebb, 8 részes)

- Gokukoku no Brynhildr(13 részes)

- Kämpfer (személyes kedvencem, 12 részes)

- Elfen Lied (13 részes)

2014. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én még a "Sword Art Onlinet" ajánlanám most megy a 2.évadja is és én imádom. Neked is tetszeni fog ha szereted a Fantasy , és akció animéket :3
2014. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha komolyabbra vágysz akkor:


-higurashi no naku koro ni (1 tanács, egyszerre nézd meg az első 4 részt, ja és ne őrülj bele)

-Shiki (első 2-3 részbe semmi nem fog történni de utána, hát, azt látni kell)

-Mirai nikki (ha tudni szeretnéd milyen egy őrült xD)

-Psyho pass (érdekes, elgondolkodtató a története)


komolytalanabbak:

high school DxD (én idióta egy vigyorral ültem végig, 12rész/évad)

high school of the dead (zombik!)

Hentai Ouji to Warawanai Neko (romantikus/vigjáték)

Mayo Chiki! (romantikus/vigjáték)

Sword Art Online (ha szereted az MMORPG-ket akkor egy kinszenvedéslesz végignézni az első 12 részt)

Trigun (vadnyugati lövöldözős ökörségnek indul, a végére kezd komoly lenni...)

Corpse Party: Tortured Souls (18+ egyébként semmi komoly csak véres kicsit)

Lucky Star (agy zsibbasztó)

Barakamon (vígjáték)

Ao Haru Ride (romantikus/vigjáték)


remélem segítettem;)

2014. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!