Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen szerelmes témájú...

Tudtok ilyen szerelmes témájú animét mondani? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Keresek olyasmi animét amiben az a történet hogy egy fiú/lány nagyon beleszeret egy másik lányba/fiúba (hetero!!!:D) de ezt az elején nem viszonozzák de végül a másik fél annyira beleszeret az egyikbe, hogy az életét adja érte. (Tehát meghal az egyikért)

2014. aug. 16. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Guilty crown (megtörténik benne, de ez inkább akció, mintsem szerelmes anime)

Mirai nikki (ez is inkább akció de itt már több a szerelmi szál)

Zero no tsukaima

2014. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kimi ni todoke- szerelmes anime nekem tetszett.

Inuyasha- 7 évados ebben is van szerelem, maga Inuyasha szerelmes Kagome-ba aztán mindig megakarja megteni.:D Ez talán tetszhet neked.

Naruto is elvileg szerelmes anime vagyis van benne, bár azt még nem láttam.

Vampire Knight szintén jó, abban két srácnak is tetszik egy csaj. A csajnak mindkét fiú tetszik. A poént nem lövöm el, majd ha megnézed meglátod, melyiket választja a végén.

2014. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) kimi ni todokét láttam , nagyon tetszett csak elég lassú volt meg hiányzott a csók de imádtam :)
2014. aug. 16. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!