Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti örülnétek neki? Mit szólnát...

Ti örülnétek neki? Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Anime karakternek festettem magam, mert a barátom imádja nézni az animéket, szerintetek jó lett? :) Ti örülnétek neki?


[link]



2014. aug. 23. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Cuki, biztos értékelni fogja!:)
2014. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretek sminkelni, úgyhogy nem nagyon tudtam magamnak véleményt alkotni :)
2014. aug. 23. 22:24
 3/6 anonim válasza:
Jó lett, szerintem tetszeni fog neki. :)
2014. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már hajlandó vagy érte megcsinálni és nem értékeli (attól még mert mondjuk neki nem tetszik értékelnie csak kell) akkor nagy valószínűséggel annak a csávót nem érdekli mások érzései (evvel remélem érted mire akartam célozni). Egyébként ha nem bántalak meg vele akkor egy picit lejjebb húztad meg vonalat (és ezt nem bántásnak és ez csak az én véleményem) és egy kicsit furán néz ki. De mondjuk én nem vagyok jártas a sminkelésben és nem tudom melyik anime karakternek festetted ki magad.
2014. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
amelyik képről néztem azon is ilyen lent volt meghúzva, mert nagy szemeket kell "festeni" :)
2014. aug. 25. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondom én nem vagyok smink szakértő.
2014. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!