Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani olyan animéke...

Bonnie17 kérdése:

Tudnátok mondani olyan animéket amiknek a fő témája az iskolai élet, szerelem? Szép grafikájú, nem túl rövid, pl a Kimi ni Todokéhez, Lovely Complexhez, esetleg Ao Haru Ride-hoz hasonló animéket keresek. /ha kérhetem, ismertetőt is írjatok c:

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 19:02
 1/3 anonim válasza:
Ezek kicsit perverzek: boku wa tomodachi ga sukunai, kanokon, nyan koi
2014. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

yamato nadeshiko shichi henge

golden time

itazura na kiss

kaichou wa maid-sama

nodame cantabile

ouran high school host club

special a

midori no hibi

aishiteruze baby

hama yori dango

marmalade boy

kimikiss

tonari no kaibitsu-kun

bokura ga ita

toradora

school rumble

peach girl

2014. aug. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Isshuukan Friends: Elég érdekes felállású anime. Az alap sztori az hogy Fujimiya egy olyan lány aki egy olyan érdekes betegségben szenved hogy minden héten elfelejti azokat akikkel jóban van más szóval a barátait és ebből érdekes helyzetek alakulnak ki mikor egy kicsit fiszafogottabb srác Hase össze akar vele barátkozni.

Bokura wa Minna Kawaisou: Nos ennek a sztoriát még én se ismerem teljesen de tulajdonképpen egy könyv moly lányról szól akibe szerelmes lesz egy srác. És érdekes módon pont egy helyen kell élniük (egy épületen belül) csak éppen a lány nem igen bőbeszédű és inkább távolság tartó ami pedig jobban nehezíti hogy fel van osztva férfi semleges és női zónákra az egész épület és belépni az ellenkező nem területére szigorúan tilos különben....

B Gata H Kei: Hogy is kezdjem ez nem is annyira szerelem de nem akarok nagyon spoilerezni. Szóval az alap felállás hogy van egy csaj akinek a célja a 100 szexpartner elérése egyetlen gond van csak hogy mér szűz és találnia kell egy másik szűz srácot hogy ne süljön fel az első alkalomnál azonban kicsit érdekesen alakulnak a helyzetek nem minden úgy megy ahogy azt szeretnék és az idő csak telik (egyik személyes kedvencem egy kicsit na jó inkább nagyon perverz jelenetek vannak benne de ha ezeket hanyagolod egy nagyon jó romantikus animét kapsz amúgy rengeteget lehet rajta nevetni).

Golden Time: sajnálom erről nem tudok írni ezt nem néztem meg még mert valahogy nem tudott lekötni egyszer meg fogom talán nézni de neked lehet hogy tetszeni fog kőkemény romantika az egész legalábbis szerintem.

Sakurasou no Pet na Kanojo: Egy iszonyat jó anime amiből el tudnék még viselni 1-2 évadot. Röviden vagy hosszan :D a lényeg az hogy van egy lány aki mangákat rajzol és egy úgymond szuper híresség a tehetségének művészetének köszönhetően de ő mégis mangákkal foglalkozik viszont valami elképesztően felelőtlen és semmit se tud megcsinálni és ettől lesz olyan jó egy kollégiumban (vagy nem már nem tudom hogy hívják) él egy pár igen érdekes figurával de nem fogom elmondani szerintem mindenképp nézd meg ez egy kiváló anime mindenképp látnod kell.

Na szóval ennyit írok most egyenlőre több nem jut eszembe remélem megtetszik majd legalább az utolsó. :D

2014. aug. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!