Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lesz folytatása (10. része) a...

Kisgm kérdése:

Lesz folytatása (10. része) a Naruto - West Konoha High School sorozatnak?

Figyelt kérdés

Ha nem megmondanád miért és ha igen, akkor azt, hogy mikorra várható?


Ha véletlenül maga a készítő vagy egy közeli ismerőse válaszólna az jó lenne, persze bárki válaszát szívesen fogadom.



2014. aug. 27. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs, ha bunkó leszek, de nem értem miért jó az, hogy egy fantasy shounenből romantikus slice of life-ot csinálnak. Szerintem nem kellene ilyen gagyi dolgokat nézned. Ha Naruto fan vagy, akkor inkább kezd el újra nézni a sorozatot az elejétől, nézd végig a filmeket vagy csak egyszerűen játsz az UNS 3 Full Burst-tal. Szeptemberben megjelenik a Revolution, ami Itachi és Shisui történetét meséli el elvileg. Szóval szerintem értelmesebb dolgok is vannak, mint egy gyenge minőségű fanmade.


Ettől eltekintve, szerintem nemigen lesz új rész, mert a 9.részt 2011-ben töltötték fel és akkoriban hetente jött az új. Most meg 2014 van és semmi. Szóval itt vége szerintem.


Bocsi mégegyszer a lehurrogásért! Én is Naruto fan vagyok és arra nagyon allergiás vagyok, ha olyan csavarokat tesznek bele egy fanficbe, ami felrúgja az alap történetet és stílust.

2014. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es ne te mond már meg a kérdezőnek , hogy inkább mit nézzen azért mert te nem szereted az ilyen fanmadeket. Ő szereti és kész. Ő meg azt kérdezhetné meg , hogy te meg miért nem szereted?

Amúgy kérdező nem igen lesz a közeljövőben folytatása szerintem. Amit sajnálok mert én is elkezdtem olvasni és kíváncsi lennék a történet folytatására.

2014. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmondtam. :)
2014. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es köszi a választ és semmi baj nem sértődtem meg.

2-es kösz, hogy kiálltál értem és köszi a válaszod.

2014. aug. 27. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!