Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Monster animéhez hol találok...

Monster animéhez hol találok feliratot?

Figyelt kérdés

Animeaddicton már néztem, ott fent vannak 35. részig, de azon túl sehol nem találtam hozzá feliratot, pedig 2004es anime.

Köszi :)



2014. szept. 1. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyarul csak nemrég (asszem tavaly) kezdték el feliratozni, mert állítólag balszerencsét hoz a fordítása (nem viccelek), angol felirattal végig fenn van az animefreak.tv oldalon :)
2014. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lol, milyen balszerencsét hozna? Angol felirattal nincs bajom, de mivel 2004-es ezért gondoltam illene már fent lennie valahol magyarul teljesen...
2014. szept. 3. 02:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Állítólag már többször elkezdték lefordítani, de pl. az angol fordítónak tönkrement az élete, valahogy úgy, mint Tenmának, mire végzett :D
2014. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal, csak az addicts csinálja. Folyamatosan haladnak vele, szóval mindenképpen befejezik csak várni kell rá kicsit.
2014. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
"Kicsit", megnéztem, már évek óta dolgoznak rajta és még csak 35-nél járnak. Más animéket meg pillanatok alatt le tudnak fordítani, még a szezonon belül.
2014. szept. 5. 02:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát bárhogy is, más nem csinálja. És valahogy kétlem, hogy bárki belekezdene, ha már eddig nem kezdtek... mindenképpen marad a várakozás.
2014. szept. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig egy művészi darabról van szó..
2015. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
AA múlt hónapban fejezte be. Onnan HD-ben lehet a részeket is leszedni vagy megnézni.
2015. aug. 24. 03:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!