Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akció/Vérben dús animéket...

Akció/Vérben dús animéket ismertek?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy a történet érthető legyen, mrámint csomó anime-t láttam már ami vérben dús csak egyszerűen a cselekmény unalmas volt vagy értelmetlen.

Olyanokat keresek mint pl:

Deadman Wonderland, Death Note vagy Tokyo Ghoul,

(A Tokyo Ghoul egy nagy kedvencem szóvl ha ahoz hasonlót ismertek akkor azért külön pont jár :) )



2014. szept. 7. 04:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Akame ga Kill (most fut)

Attack on Titan (nagyon ajánlom!)

Elfen Lied (Tokyo Goulra szerintem egy kissé hasonlít, itt is hátból kinövő karokkal harcolnak (láthatatlan), véres, drámai...

2014. szept. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akame ga Kill Én is akartam ajánlani. :)

Claymore.

2014. szept. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tokyo Ghoul mangáját olvastad? Mert abszolút megéri :)

Azon kívül Attack on Titan, Elfen Lied, Zankyou no Terror (Death Note kistesója a szememben) és esetleg Psycho Pass.

2014. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elfen Lied-et meg persze az Attack on Titan-t már láttam, de kössz a többi animét megnézem.
2014. szept. 7. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Mirai Nikki

Higurashi no naku koro ni

Guilty crown

2014. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha kiffejezetten ilyen véreset keresel, akkor ami legközelebb áll ezekhez:


Blood+

Shiki

Mirai Nikki


Amúgy ajánlom figyelmedbe a Deadman wodnerland és Tokyo Ghoul mangákat , mindkettő sokkal jobb mint az anime, véresebb és több a történet (Deadman Wonderlandnak a végét meg csak így tudhatod meg).

2014. szept. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!