Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan anime, ahol a főszereplő...

Olyan anime, ahol a főszereplő gonosz (pl death note, code geass)?

Figyelt kérdés
ja, és nem feltétlenül kell meghaljon a végén. ha mégis ,akkor ne áruljátok el!!! ;)

2014. szept. 8. 18:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
a Code geass-ben nem mondanám gonosznak Lelouch-t,inkább zseninek,hiszen csak az országát akarta megmenteni a megszállóktól,konkrétan nem tudok olyan animét amibe gonosz a főszereplő de olyat igen ahol legalább ekkora zseni mint ebbe a 2 animébe
2014. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ha így vesszük ,akkor Light sem gonosz,mivel megöli a bűnözőket... de kíváncsi vagyok arra a kettőre,ahol ilyen zs3nik :)
2014. szept. 8. 18:59
 3/17 anonim ***** válasza:

Elfen Lied - Lucy

Darker than Black - Hei (ő egy "egyezkedő", az emberek félnek tőlük, üldözik őket.)

Beelzebub (van anime is, de a mangában jobbak a harcok és vicceseb, főhős Oga egy fsz, egy huligán :D végig sírtam a nevetéstől a mangát :DD olykor drámai is...)

2014. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. szept. 8. 20:17
 5/17 anonim ***** válasza:
Mirai Nikki, bár nem tudom, hogy Yuno mennyire nevezhető gonosznak.
2014. szept. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hát igen a Mirai nikkiben Yuno tényleg gonosz ,de akkor ott van még a No game no life,egy isteni anime
2014. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Lelouch nem volt gonosz, anno még az erejét is úgy szerezte, hogy idegeneknek próbált segíteni, végén meg úgyszintén "feláldozta magát" (még ha életben is maradt).


Amugy kérdésre:


No game no life

Afro Samurai

Tokyo Ghoul (ahol tart az anime ott még nem "gonosz" a főhős, de az lesz majd később).

2014. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
tényleg igazad van,mert amikor gonosznak tituláltam,akkor még csak az r2 23.résznél voltam,és nem tudtam,hogy mit tesz a végén. (de azért nem jelentheted ki,hogy nem voltak gonosz tettei :) )
2014. szept. 9. 12:30
 9/17 anonim ***** válasza:

Na igen, részben igaz, de akkor írnék mégegyet:

Monster (AA fordítja, de még csak 35.nél tartanak)

2014. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi,most a javaslatodra elkezdtem a tokyo ghoult,most várom a 11. rész,de ahhoz képest,hogy 12 részes lesz,elég nyámnyila a főszereplő. Ha még gonosz is lesz belőle,szerintem több részben kellene ezt kifejteni. De azért a táma s a többi szereplő nagyon tetszik ;)
2014. szept. 10. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!