Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vége lesz a Tokyo Ghoulnak?...

Vége lesz a Tokyo Ghoulnak? Ha igen akkor miért? :o

Figyelt kérdés
Tumblr-in mindenki erről beszél, én már össze vagyok zavarodva. Ugye nem? :(

2014. szept. 13. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen + 1 rész és vége. :((

Talán azért mert nem lenne nyereséges elindítani egy újabb évadot. Ha jól fut akkor talán lesz folytatás...

OLVAS A MANGÁDT! Sokkal jobb és nincs cenzúra.

2014. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az animének nem tudod lesz-e folytatása viszont a mangának elvileg hamarosan vége.
2014. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :( én olvastam-olvasom a mangát, de ma hirdették ki hogy azt is befejezik és most fog kijönni az utolsó fejezet. Elvileg már csak egy rész. De azt a sok dolgot ami történni fog hogy préselik be egy 23 perces részbe azt nem értem Oo ._."
2014. szept. 13. 23:44
 4/6 anonim válasza:

VAN FOLYTATÁS!!!!

Januárban jön a 2.évad animéje!

2014. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kameko-chan válasza:
Persze, hogy nincsen vége, mert azért egy nagyon közkedvelt animét mint ezt is, folytatják!! :D Januárban (vagyis ebben a hónapban) jelenik meg a manga és az anime duóban, azthiszem 3 kiegészítő résszel. :P A világ szeme most CSAK ezt az egy sorozatot figyeli, éberen... ;)
2015. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még lesz egy 3.évadja is!
2015. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!