Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animéket ajánlanátok neki?

Milyen animéket ajánlanátok neki?

Figyelt kérdés
A 10 éves öcsémmel meg akarom szerettetni az animéket. Milyeneket ajánlanátok neki, ami érdekes de nem túl durva?

2014. szept. 14. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Pokemon pl ideális kisebbeknek is. Vagy ha szereti a focit, a Tsubasa kapitányt is érdemes végignézni.

Aztán még van pár, ami eszembe jutott:

Candy Candy

Csip Csup Csodák

Hello Kitty

Kaleido star

Mila

Esetleg a Vándorló palota, Chihiro szellemországban

és van a Csizmás kandúrból is anime.

2014. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2014. szept. 14. 20:36
 3/9 anonim ***** válasza:

egy 10 éves ne nézzen olyanokat mint a pokemon ,az első válaszoló kb 5 éveseknek irt animéket ráadásul a hello kitty mégcsak nem is anime!!!

nézzetek olyanokat mint pl: Kamisama Hajimemashita, Vampire knight ( bár az véres ) ezek lányosabb animék úgyhogy talán a Fairy Tail tetszene neki. Akkor pl: a Narutót sokan szeretik bár én nem úgyhogy nem tudom milyen ,a Zetsuen no tempest-ben van egy kis vér de nem vészes. Na most hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2014. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Örök kedvenc InuYasha! ^^ Tényleg mindenkinek jó! Amikor még ment régebben a TVbe mindig odaültünk a nővéremmel, meg a bátyámmal nézni! Meghitt, régi emlékek... ^^ Am szerintem ha nem akar animét nézni, akkor ne erőltesd. Egy próbát persze megér! :)
2014. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nos én elég későn kezdtem el animéket nézni és bánom hogy nem találtam már rájuk hamarabb. Ezért gondoltam, hogy az öcsémmel megnézetek párat hátha így ő is rákap. :)
2014. szept. 16. 17:23
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Tokyo Ghoul

Clannad After Story

Attack on Titan

2014. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sword Art Online

Naruto

Naruto Shippuuden

Inuyasha

Love Hina

Black Bullet

Blue Exorcist

Black rock Shooter

Bokura wa Minna Kawaisou

Baka to test to Shoukanjuu


Mielőtt 1-2 címre azt mondod hogy nem gyereknek való elmondnám hogy ezeket a 9 éves hugom is nézi pontosabban ezek azok amiket ő már befejezett. A Baka to test to Shoukanjuu -t a szülinapján fejezte be. De ezek egyébként tényleg piszok jó animék. És csak úgy mondom ha nem akarod el játszani a végső állomást az öcséddel akkor NEM nézeted meg vele a Pokemont mert az olyan szar hogy gyilkol és nem is akárhogyan hanem az agysejteket öli.

2014. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pedig én néztem a pokemont : 2 éves koromban :D
2014. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első válaszolóra: ha velem ilyeneket nézettek volna tuti megutálom a rajzfilmeket /animéket.
2014. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!