Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért nem tudok a telefonomra...

Miért nem tudok a telefonomra animéket letölteni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 25. 15:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy eddig opera miniről az indavideóról szedtem le meg néha animelordról, de most valamiért nem tudom, mivel azt írja, hogy szerzői vagy tartalmi okok miatt levan tiltva. Letölteni nem tudom,de online megtudom nézni.. csak jobban merül a telefonom, ha a wifi is megy ugye, ezért szoktam letölteni. Természetesen nem echiről vagy tenhairól van szó. Valakinek volt más hasonló? Van valakinek ötlete miért csinálhatja most ezt?
2014. szept. 25. 15:15
 2/3 A kérdező kommentje:
hentai* elsiettem a gèpelèst.
2014. szept. 25. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a helyzet, mindig indáról töltöttem le vagy online most meg egyik sem jó... néha jó az Oper mini classicról próbáld arról nem foglal sok helyet.

Vagy regisztrálj az AnimeAddicts-ra és ott online, letölteni is lehet, elég sok anime, manga fent van.

2014. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!