Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valami jó új animét tudtok...

Valami jó új animét tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sajnos a Tokyo Ghoul befejeződött meg a Hunter X Hunter is szóval most nincsen mit néznem? Tudtok valami jó upcoming avagy ongoing animét vagy akármár befejezett is lehet. Csak legalább közelítsen minőségbe ahoz a szinthez mint a Tokyo Ghoul avagy Attack on Titan.

Leginkább ilyen véres animéket keresek, de verekedős és ecchi is jó.

Ja és még valami, lehetőleg emberenként ne írjatok többet egy párnál (max 5) mert akkor úgyse fogom megnézni eggyiket se. Ha többet akartok írni csak emeljétek ki, hogy méges melyiket a legérdemesebb megnézni közülük.

Előre is kösz :D



2014. okt. 4. 06:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nisekoi hát romantikus befejezett

Akatsuki Yona jól hangzik nagyon a sztorija upcoming

Kuroko no Basuke 3 évadja upcoming

kb. ennyi

2014. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akame ga Kill még fut nem ér fel az Attack on Titanhoz de ez is drámai, véres és még vicces is.
2014. okt. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akame ga Kill ezt én is javasolni akartam.

Log horizon ha szereted az online játékokat.

High School DxD legjobb Ecchi démonos angyalos sztoriban.

Magi: The Labyrinth of Magic (1.évad), Magi: The Kingdom of Magic (2.évad) jó féle sónen tetszettős éredemes egyszer többször megnézni... talán még folytatódni fog.

2014. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akame ga Kill-t azt nézem de azért köszi. Log Horizont-ot elkezdtem de valahogy nem tetszett :/
2014. okt. 4. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!