Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Ghoul/Attack on Titan-ho...

Tokyo Ghoul/Attack on Titan-hoz hasonló animéket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Itt most nem teljesen arra gondolok, hogy véres eg ilyen horror jellegű, na igen arra is. De leginkább arra értem, hogy full epic az egész anime. Mind két anime szerintem kiemelkedően jó. Ez nem az a minden sarkon adnak ilyen animét jelleg. Ha jól tudom 2013 legjobb animéje Attack on Titan lett, mig 2014 ben nagy eséllyel Tokyo Ghoul fogja nyerni ezt a díjat/kitüntetést. Szóval bármi ami ehez hasonló minőséget képes produkálni? (Death Note-ot láttam, Akame ga kill-t is)

2014. okt. 5. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Code Geass

Ha tetszett a Death Note, na ez olyan, csak mecha csatákkal meg birodalmakkal meg hódítással meg minden. És sokkal királyabb a vége. Legjobb anime a világon. Nem horror jellegű, de full epicnek full epic.

2014. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rainbow (nevelőintézetes)

Elfen Lied

Claymore

Blood+

Shiki

Mirai Nikki

Deadman wodnerland (anime/

manga)

Another (végső állomás feeleng)

Btooom!

Angel Beats! (háát habos-babostank tűnik és mondjuk vicces is, de full dráma, megkönnyeztem :D)

szerintem is nagyon jók az AoT és TG is, életem legjobb animéi :D

Tokyo Ghoul utolsó részét már 4x láttam :D

2014. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A Code Geass-t elkezdtem nézni, de ez a robotos cucc nem nekem való. :/ Màsodik válaszoló: Amit ki írtál annak a nagyrészét láttam már.

Amúgy meg a Tokyo Ghoul végén én besírtam (nem szó szerint) az utolsó három perc annyira epick volt, hogy az már fáj. Sajnos az animében nem mondják de ha egy Ghoul megeszik egy másikat akkor erősebb lesz.

2014. okt. 6. 03:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Tg hez hasonló:

Pupa

Hellsing Ultimate

Claymore

Another

Neon Genesis Evangelion


AoT hoz hasonló:

Black Bullet

Gantz

Blood-C (bár ez nem nagyon)

Fate/Zero

Ergo Proxy talán még

És még valszeg a Macross

2014. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Blood-c áááááá neeeeeee nagyon sz@@@r anime :DDDD
2014. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tokyo ESP.

Ez is, mostani szezonos anime. Már vége lett - 12 részes az egész. Mangában van folytatása, de az animének lesz-e, azt nem tudom.

Csavaros történet, javarészt tini szereplőkkel: Durarara. Nagyon jó, most nézem a 2. évadot. Még ott is tudnak csavarni a történeten.

2014. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az idei év legjobb animéje a Terror in Tokyo lesz ;)
2014. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Neon genesis evangelion
2014. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Highscool of the dead
2015. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Áron008 válasza:
Talán az Owari no seraph is bejönne neked
2016. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!