Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sword Art Online 1. -2. évad?

Sword Art Online 1. -2. évad?

Figyelt kérdés

Szeretem a véres, drámai animéket és az ecchit minden mennyiségben. Beleszeretnék kezdeni a SAO-ba... a két évad, nagyon összefügg? a második évad valahogy jobban tetszik (itt nem biztos... javítsatok, ha rosszul mondom, csajok a főszereplők és modernebb fegyverekkel küzdenek). Szerelmi szál van bennük? Nem szeretem a nyálas animéket (bár a shounen animékből sokszor hiányolm :D)

ja és a nagyon fantasi, sci-fi animéket nem bírom...

jöhet spoiler is



2014. okt. 7. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Első 15 rész nagyon jó, majd a 25. részig elég gagyi, és nyálas is, ennyi is volt az 1. évad. A 2. nekem nagyon bejött a fegyverek miatt, abban nincs szerelmi szál, én speciel ajánlom :) és igen, nagyon összefüggenek.
2014. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Végignéztem mind a kettőt (tudom még fut a 2.) és nállam is ugyan az a helyzet mint nálad kedves első :D. Nagyon jó volt a SAO, de csak a koboldos sztoriig. A SAO 2. nekem is jobban tetszik. Sinont meg <3 imádom :DD

2014. okt. 23. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!