Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kuroshitsuji/Black Butler...

Kuroshitsuji/Black Butler kérdés! A fanoktól kérdem, hogy ez most hogy is van a második évadban?

Figyelt kérdés

Ugye a Monoshitsujiról lenne szó és az a kérdés, hogy Aloist hogy szolgálhatja egyszerre több démon?

Cieléknél rendben van hogy ott van Sebastian mellette mivel neki ígérte a lelkét és a többi szolgáló pusztán profi "gyilkológép", de nem démonok csupán démonian ügyesek abban hogy védjék a Phantomhive kastélyt.

De Aloiséknál ez hogy van hogy Claude-on kívül az összes többi szolga is démon? Most akkor nekik is eladta a lelkét, vagy ők mit keresnek Alois mellett és hogy kerültek oda? Pl. a hármas ikrek...ők is démonok, de mit akarnak Aloistól?

Hanna-t még úgy ahogy értem, neki van külön kis története és ott megmagyarázzák, hogy miért tűri el Aloist, de a többiek?

Vagy ezt megmagyarázzák egy másik részben csak nem figyeltem volna?



2014. okt. 10. 12:45
 1/3 Vix válasza:

Én sem értem.De arra tippelnék hogy a démon csajszi csak azért szolgálja Alois mert,Aloisnak volt egy "testvére" aki szerződést kötött a démon csajjal csak azért hogy a szeretett "bátya" akaratát beteljesítse.A démon csaj megkedvelte a kis srácot aki végül meghalt,és tudta hogy a kis srácnak milyen fontos volt a "bátya" így Aloishoz szegődőt önszántából hogy vigyázzon rá a kis srác helyett.A többi démon szolga meg csak (a 3 cseléd) követte az úrnőjüket,mivel ők a démon csaj szolgái.

Legalábbis én így gondolom.És bocsi hogy ha kicsit érthetetlen.

2014. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem érthetetlen végülis logikus :) Mondjuk azt így külön nem figyeltem hogy a hármas ikrek Hanna szolgái lettek volna.
2014. okt. 11. 11:39
 3/3 davidkalol válasza:
Igen a 3 iker Hannah szolgái
2014. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!