Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Számotokra melyik anime...

Számotokra melyik anime kimagaslóan jó?

Figyelt kérdés

Nektek melyik volt az ami úgy mesélte el a sztorit vagy olyan történeti avagy vizuális elemek voltak benne, hogy azt egy felsőbb szintre sorolnád mint a többit?

Nagyon sokan "imádják" a Death Note-ot meg a Code Geass-t de speciál nekem a Code Geass nem tetszett a Death Note meg unalmassá vált L halála után.

Jelenleg anime amit én úgy kiemelnék az a Tokyo Ghoul, igazából nem tudom miért tetszik nekem annyira de az az anime nagyon badass. Meg még az Attack on Titan-ra mondanám azt hogy "annyira" tetszett, hogy jobbnak mondanám a többinél.

Ti nektek melyik anime volt az ami miatt magasabb lett az elvárásotok? És milyen okból?



2014. okt. 13. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem az orok kedvencem a Ghost in the shell.


Tortenetileg kimagaslo minden belole (filmek, sorozatok) Illetve az animacioja mindig meghaladta a koranak szinvonalat.

2014. okt. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nagy kedvenc számomra a Hunter x Hunter anime. Amióta azt ismerem azóta nem találtam hasonlóan jó Shounen animét (one piece, naruto, bleach, fairy tail ezeket mind megpróbáltam, de az én kedvencemhez képest egy nulla)
2014. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Death Note:benne lehetne ebbe a kimagasló anime csoportba,de ahogy mondtad L halála után lapos lett az anime és értelmetlen,nekem a

Coda Geass:az első számú anime ,engem nagyon megragadott az egész anime gondolkodásmódja,és szerintem zseniális,és a Death Note-al ellentétben zseniális vége volt,

Guilty Crown:rengetegen ostorozzák az animét,de engem teljesen elvarázsolt az a nyomasztó hangulata,ami azt suggalta hogy bármelyik percbe meghalhattál,csak egy hajszálon múlt mindenki élete,és ez a veszélyérzet volt nekem annyira bejövős,meg persze a karakterek,a

No Game No Life:még nem mondanám számomra annyira különlegesnek,de majd a 2. évadtól biztos vagyok benne hogy az elitbe fog tartozni,az anime egyszerűen zseniális,casak még nem bontakozott ki teljesen az 1. évadba

Tokyo Ghoul:ezt az animét 2-3 napja fejeztem be,az egész anime egy nagyon jó történetű néhol kicsit unalmas részekkel,de ahogy halad előre az anime lehet érezni rajta hogy kezdnek elfajulni a dolgok,túl sokan vannak és túl erősek az ellenségek,főleg a 10-11. rész fele,és a 12. résznél az a kínzás ,az valami brutális volt,pszichikai szempontból,ott már lehetett tudni hogy történni fog valami nagy a végén,és az utolsó 5 percet tátott szájjal néztem végig és a hideg kirázott,szóval alig bírom már kivárni a januárt (akkor jön a 2. évad),nagyon régóta nem láttam ilyen animét,de ahogy utánna olvastam a kommentek minden második komment arról szólt hogy milyen szar lett a vége,hogy elcseszték stb...szóval innen látszik hogy mennyire relatív a jó anime kifejezés

2014. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszett a Death Note a történét nagyon jó.

Ami még talán az Attack on Titan, a látvány nagyon átjött (3D+2D) bár sokaknak nem tetszik, és ez a darkos légkör, vér stb.

Tokyo Ghoul nagyon erősen kezdett az első rész nagyon jó aztán kicsit vontatott, de az utolsó rész mindenben kárpotólt (csak az a fránya cenzúra :( )...SPOILER: a kinzás nagyon durva, ez is tetszett, de a legjobban Kaneki lelkiki vívódása + azok a jelképes virágok. Rize remélem még visszatér Kaneki képzeletébe :D kedvenc, szm övé a legjobb női szinkron az animék közül :)


Ott van még a Rainbow (nevelőintézetes) akár meg is történhetett az egész... nem találok szavakat, csak simán látni kel...

Another gagyi Végső állomás feeling... ebben ez a nagyon nyomasztó, sötét hangulat tetszett, a grafika és színek kettőnek. Először nem nagyon értettem a főszereplő kis csaj viselkedését, folyton szomorú, magányos és végül az OVA-ból kiderült... nagyon sajnáltam Mei-t :( (azért is mert tudtam azonosulni vele mert én is elvesztettem nem rég egy számomra fontos személyt) (Kasai Yuno mellett ő a második kedvenc anime szereplőm <3)

2014. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

*történet, kitűnőek

teloról irtam

2014. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mint említettem Tokyo Ghoul nekem is nagy favorit-em lett :D Csak sokan az Anime nézők közül nem tudják,(mivel az animében nem volt elmondva csak a mangában) hogy ha egy ghoul megesz egy másikat akkor erősebbé vál.
2014. okt. 13. 14:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem a Tokyo Ghoulon egyszerűen elállt a lélegzetem, olyan epic lett... Jelenleg a kedvencem. Az Attack on Titannal is egyetértek, kevés shounen animének van ilyen durva történetmenete, nem szépítenek a dolgokon, nem csinálnak mese szerű megmeneküléseket, akinek nincs esélye meghal, akármilyen érdekes is a szereplő. Viszont nálam hatalmas előrelépés volt a Gantz is, elég komoly mondanivalója van, és ebben az animében is van bőven dráma.
2014. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tokyo Ghoul az nekem bevallom tetszett, csak egyszerűen nem kötött le annyira, mint amire számítottam :/ Ebéd közben röhögve néztem végig epizódokat, de ettől függetlenül tényleg nem azt mondom, hogy rossz, csak én többet vártam el.

Az Attack on Titan az, ami most nekem is nagy kedvenc, annál viszont pont fordítva volt: rettegtem tőle, hogy túlhypeolt animeként végül kiderül, hogy egyáltalán nem érdemli meg a hypeot, viszont azóta minden egyes fejezete egyre jobban izgat, alig bírom kivárni azt az egy hónapot, míg kijön a következő, illetve fanficíróként-fanartistaként-cosplayesként is rengeteg potenciál van benne.

Ami még nagyon leköt mostanában az Urasawa Naokitól a Monster, ez egy kicsit kevésbé ismert krimi anime, és nem is műfajom a krimi, de egyszerűen képtelen vagyok abbahagyni.

2014. okt. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerencsémre se az Attack on Titan-t se a Tokyo Ghoul-t azért néztem meg mert olvastam róla, hogy milyen "jó". Hanem magam találtam rá. Ennek köszönhetően nem volt szinte semmi elvárásom így hát amikor megnéztem egyből beleszerettem xD
2014. okt. 14. 10:24
 10/15 anonim ***** válasza:

Tokyo Ghoul az tényleg jó volt, de története sajnos elég rosszul lett adaptálva mangához képes, remélem 2. évad jobban sikerül.


Kérdésedre válaszolva:

Steins;Gate (története, hangulata miatt) [link]


FMA: Brotherhood (vizuális élmény, harc, karakterek, ost-k miatt)


Higurashi no Naku Koro ni és

Higurashi no Naku Koro ni Kai (2. évad) (karakterek, történet miatt és a vége miatt, illetve, hogy a végén minden kiderült és értelmet nyert) [link]


Tower of God ( ez nem anime, színes manga, de karakterek még Tokyo Ghoulnál is jobbak benne, karakterfejlődés úgyszintén, csak ajánlani tudom :) )

[link]

2014. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!