Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez melyik anime?

Ez melyik anime?

Figyelt kérdés
Egy koreai sorozaton alapul, azt hiszem, hogy koreaiak is szinkronizálják és arról szól, hogy gyerekkori szerelmek (egy fiú és egy lány) újra találkoznak x év után, mert egy középiskolába járnak, de a fiúba egy másik lány is szerelmes. Itt írta valaki gyiken, de már nem találom a kérdést..

2014. okt. 17. 22:35
 1/6 anonim válasza:
Ezzel a felállással egy rakás ilyen manga/anime van.Javaslom az animeaddicts.hu-t. Ott valszeg megtalálod.
2014. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Ao Haru Ride pont ilyen, de én nem tudok róla hogy koreaiak szinkronizálnák, szóval lehet mégsem ez az.
2014. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az Ao haru ride az..ezt animeaddictson olvastam csak már nem tudom milyen kategóriában volt:S de koreaiak szinkronizálták az biztos.
2014. okt. 18. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a koreai dolog ez biztos? Meg, hogy érted, hogy sorozaton alapul? Saját tapasztalatom alapján fordítva szokott történni a dolog és inkább animéből csinálnak élőszereplős változatot. Meg úgy érted, hogy koreai szinkron van alatta? Én még életemben nem találkoztam ilyennel, de persze ez semmit sem jelent. Meg pl. egy csomó koreai sorozat is manga alapján íródott...

Esetleg nem emlékszel, hogy mikori?

2014. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha emlékeznék, hogy mikori akkor már utánanéztem volna.:D egyébként biztos ez a koreai dolog, és utána lett az anime, még ki is volt emelve animeaddictson a leírásnál, hogy furcsa lehet elsőre a koreai szinkron, de a készítők mindenképp megakarták tartani.
2014. okt. 18. 14:59
 6/6 A kérdező kommentje:
[link] eszembe jutott a címe és végül megtaláltam, erről beszéltem ha érdekel valakit.:D
2014. okt. 18. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!