Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Black Butler vége?

Davidkalol kérdése:

Black Butler vége?

Figyelt kérdés

nemtom hogy ti hogy vagytok vele de én szét sirtam amikor megnéztem az utolsó részt a harmadik évadnak :c

de szerintem még nincs vega tudom hogy lesz még egy OVA a Book of Murder de nem hinném hogy 1 órába be tudják fejezni!

de lehet hogy nincs is vége vgay téleg az OVA és semmi töb??

ja és mikor jön ki az OVA??

ti milyen befejezetet akarnátok??



2014. okt. 22. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasd a mangát, a Book of Circus is abból lett adaptálva, és a Book of Murder is abból van :)

De még mindig fut, és nemhiszem hogy mostanában fejeznék be.

2014. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a weboldal, itt mindent tudsz követni :) (japán az egész oldal, de én ki tudtam venne a lényeget :))

2014. okt. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Cielen nagyon kiakadtam a legvégén :O kezd egyre bizarabb lenni a gyerek, de még mindig imádom :) Sebastiánt meg főleg. Az ova elvileg ma jön ki. De ebben nem vagyok biztos...mármint Japánban fog kijönni, nekünk nyilván még várnunk kell :)
2014. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi történt a végen?? Lécci mondja el valaki
2016. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!