Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hány részes a Naruto című...

Hány részes a Naruto című anime? Tudnátok linkelni valamilyen oldalt ahol fent vannak a videók vagy linkek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Még nincs vége. A "sima" Naruto kb. 200 részes, utána volt egy 2-3 éves időugrás és az anime címe Naruto Shippuuden lett, ami jelenleg a 383.résznél tart. A manga (ami alapján készítik) kb. 3 hét múlva véget ér, szal attól függő az anime vége,h mennyi filler epizódot készítenek. Ja igen, ha elkezded nézni, akkor keress pl. google-ön egy "Naruto filler episodes"-ot, tehát olyan listát, amiben felvannak tüntetve a filler részek és azokat ne nézd meg! Azok olyan részek, amik nincsenek a mangában és csak időhúzás miatt vannak az animében.

Ha angolul jó, akkor getanime.com/naruto-shippuuden, ha magyar akk naruto-kun.hu

2014. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint minden anime-t itt nézek [link]
2014. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosítok :-A sima naruto 220 részes

naruto részek nézésére a narutoatw-t ajánlom :)

2014. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy a filler időhúzás, de én örülök, hogy azokat is megnéztem, mert igy többet megtudtam a szereplők gyerekkoráról.
2015. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel.
2015. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!