Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A sima Narutoban mikor jelenik...

A sima Narutoban mikor jelenik meg az egész Akatsuki?

Figyelt kérdés
Most tartok a 130. rész körül, és mindenki irogatja, hogy ki a kedvence, közben én meg hülye módon megnéztem az egész Egy Akatsukis élét, bár még várni akartam vele, amíg az igazi sorozatban fel nem bukkan az összes akatsukis. Meg mindenki irogatja, hogy neki Deidara a kedvence(az igaziban), és nem tudom, hogy miért. Tényleg ő lány vagy fiú? Csak kíváncsi vagyok, hogy kb hanyadik rész körül ismerem meg őket.

2014. okt. 30. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Deidara fiú, csak Konan lány.

Én úgy tudom sima Narutóba, csak Itachi és Kisame jelenik meg.

Shippuudenben pedig az első részben megjelenik Sasori és Deidara, s szépen lassan a többi. Utána később Deidara és Tobi páros, spoiler miatt nem írom le miért.Utána Kakuzu és Hidan. Utána Pain és Konan. Painék legutoljára tűnnek fel, mivel pain a legerősebb az akatsukiban, ez a shippuuden 129. részében van.

2014. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm , nem is gondoltam, hogy ilyen gyorsan válaszol rá valaki :) na, de addig még jó sok részt kell megnéznem, most is épp azt csinálom, még egyszer köszönöm.
2014. okt. 30. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
a simaban nem jelenik meg az osszes enyhe celzas van csak hogy tobben vannak
2015. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szépen írták,hogy csak Itachi és Kisame és igen,tényleg csak ők jelennek meg.
2015. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen igaz, már említik benne, hogy Orochimaru is a tagja volt, csak kilépett.

Illetve volt néhány rész amiben egy "volt" Akatsukis ellen harcoltak, de azt már nem tudom, ez a rész valoszeg csak filler volt.

2015. jan. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez igaz,bár Orochimaru kilépett így akkor nem számítódik tagnak.
2015. jan. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itachi meg Kisame azt hiszem akkor jelenik meg amikor a 3.Hokage meghal, meg amikor Kakashi Asuma és Kurenai ellen harcolnak.
2015. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pontosan jol mondaja az elotem levo valaszolo ! es akkor indulel masik szalon a tortenet !
2015. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!