Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Narutonak a Shippuudennel vége?

A Narutonak a Shippuudennel vége?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti,hogy vagytok vele ,de én nagyon nem akarom ,hogy vége legyen... :( Mit gondoltok mennyi esélye van annak ,hogy folytatják?

2014. okt. 31. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ugy vagyok vele,nem akarom,hogy véget érjen hiszen mar 2007-től néztem. A manga véget fog érni,az anime még fut egy idejik mivel az le van maradvan,szoval jövő évig még anime biztosan lesz.Decemberben Japánban bemutatják az utlsó Naruto filmet,szoval még van Naruto,.....de azért csak eljött a vége
2014. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nahát, megszületik a befejezés? Lehet akkor elkezdem elölről.
2014. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A manga szinte teljesen a vég kifejlett felé közelit.

Az anime is a vége felé jár.

Szóval ennyi.Kár hogy nem lesz folytatás,én sok bölcsességet tanultam belőle.Barátságról,szeretetről,egymás tiszteletéről.

2014. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is én nem a 3# vagyok.


Személy szerint nagyon várom a végét, mert utána készül a következő :))

2014. nov. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mint ahogy a Naruto plusz Naruto Shippuuden között volt egy név váltás meg időbeli ugrás így lehet, hogy lesz egy hasonló történés és készítenek egy animét amiben Naruto már Hokage (idősebb korába).

Bár nem látok rá nagy valószinűséget mivel igaz az animében volt egy ugrás a shippuuden és a sima között de a mangába nem volt. És most nem az anime fejeződik be hanem a manga ami szerintem azt jelenti, hogy nem lesz több.

De nézzük a jó oldalát amint befejezik a Naruto Shippuuden-t (Anime) elfogják kezdeni újra a Bleach-et :D

2014. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem, hogy folytatódik, hanem más nagyszerű mangát is kiad a mangaka:)
2014. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor nagyon nincs.Akkor élvezzük azokat a részeket amiket még nem láttunk/olvastunk. :)
2014. nov. 1. 22:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos holnap jön ki az utolsó manga dupla fejezettel:/ az anime le van maradva a mangához képest ezért még egy darabig menni fog, illetve lesz egy utolsó movie dec. 6.-án.

Nem valószínű, hogy folytatják és a befejezés se a legjobb eddig két fejezettől meg nem várok csodát, de azért remélem lesz egy kis jövőbe tekintés:D

2014. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!