Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animét ajánlotok?...

Milyen animét ajánlotok? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szeretem az olyanokat amibe vannak mítikus dolgok vagy ppen erről szól az egész pl:démonok, képességek, különleges lények, istenek. Előre is várom a válaszaitokat!

2014. okt. 31. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mirai Nikki, meg ha nem ismered őket, akkor Bleach, Soul Eater
2014. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 balck magic válasza:
Another:)
2014. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attack on Titan, Toky Ghoul, ez a kettő anime amit szerintem muszály látnod. (A tokyo ghoul egy kicsit véres)
2014. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ezek közül már mindegyiket láttam >.<. De azért köszi a válaszokat.
2014. nov. 3. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne írnod ide egy listát azokról az ilyen jellegű animékről, amiket már láttál, és akkor csak azok írnak, akik tudnak még azokon felül hasonlót :)
2014. nov. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

FMA: Broherhood (van benne, "démon, képességek, és "isten" is)


Blood+


Tower of God (nagyon jó, de manga, viszont legalább színes )

2014. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kamisama Hajimemashita - Isten, képességek, rókadémon stb.

KAtekyo hitman reborn - Képességek vannak, különleges lények is(arcobaleno, spade, vindice, stb.)

Tokyo Ravens - Mágia.

Yozakura Quartet, démonok, képességek, különleges/furcsa lények.


Fairy tail Démon(Zeref, s céhe stb.), Sárkány, Mágia, különleges lények. Istenről nem tudok de kitudja mi lesz még benne.

2014. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!