Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Gáz ha fiúként a shoujo...

Gáz ha fiúként a shoujo animék a kedvenceim?

Figyelt kérdés
Elég kevés shounen van amiket kedvelek (hyouka, bakuman pl.), viszont shoujoból egy csomót szeretek (Kimi ni Todoke, Ao Haru ride, Sukitte ii na yo, Ookami shoujo to kuro ouji ilyesmikre gondolok).:D

2014. nov. 10. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem... az hogy mit szeretsz teljesen rád tartozik, senkinek semmi közös hozzá. Ennyi erővel nekem lányként gáznak kellene éreznem hogy imádom a shouneneket?

A shoujo-k pedig szépek, romantikusak és normális a történetük is. Amit írtál azok pedig mind a tényleg jófajtákhoz tartoznak. :)

2014. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz...
2014. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És esetleg tudtok még a fent említettekhez hasonlóakat mondani? Annyi lenne a lényeg, hogy ne ilyen szerelmi sokszöges ecchi legyen, hanem normálisak.:D amiket még láttam és ilyesmik: Toradora, Golden Time, Bokura wa minna Kawaisou, Kaichou wa Maid-sama meg még egy pár de most ezekre emlékszem.:)
2014. nov. 10. 21:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez sokszögrs de nem ecchi. Nisekoi
2014. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és shoujo manga paródia. Gekkan Shoujo Nozaki kun
2014. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*sokszöges
2014. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezeket is láttam már..:D
2014. nov. 11. 15:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Kamisama Hajimemashita

Nana

Skip Beat!

Lovely Complex

Tonari no Kaibutsu-kun

Bokura ga Ita

Itazura na Kiss

Fruits Basket

Chihayafuru

Bokura wa Minna Kawaisou

Golden Time

Acchi Kocchi

Inu x Boku SS

Shugo Chara!

Remélem segítettem :)

2014. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ebből is már láttam jó párat, viszont a Golden Time-ot most kezdtem el nézni ma, és elég jó :) egyébként a High School dxdnek nem lesz harmadik évada? Ha lesz akkor mikor?:O
2014. nov. 11. 17:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem a 2. jonne? xD Na de ugy tudom hogy most kelett volna jonnie oktober-novemberben a folytatasa... viszont eltoltak januarra.. gondolom akkor mar kiadjak :)
2014. nov. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!