Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek melyik anime tetszik...

Nektek melyik anime tetszik jobban? Parasyte vagy Tokyo Ghoul?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Parasyte még csak a hatodik résznél jár, de kíváncsi lennék ki, hogy gondolja.

2014. nov. 16. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

Egyértelműen kijelentem a Tokyo Ghoul!!! <3 :D

nagy kedvenc lett, alig várom a folytatást.

Parasyte-ről nem tudok nyilatkozni, szerintem nem fogok belekezdeni. Tudom hülyeség, de én csak a trailert láttam, de valamiért undorítónak találom ezt a főszereplőt, hogy ide-oda szétfolyik, meg kinő a kezéből egy "csiga" :DD

és te, hogy gondolod kérdező, melyik tetszik jobban?

2014. nov. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A toko Ghoul-t nem láttam talán első részt.

Parasyte-hoz erős gyomor kell durva beteg story. Heves harcok vannak benne nincs bénázás. A főcím eszméletlen jó még oroszul is. hamar kedvenc lett a Parasyte.

2014. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

hmm, hát én láttam mindkettőt (parasyteot ameddig van)


A Tokyo Ghoul nem rossz, de tipikus hypeanime, az alapkoncepció jó, de a karakterek rohadtul egysíkúak, a főszereplőt kicsinálnám legszívesebben. A nyávogós openinget és endinget inkább nem értékelném. A sok cenzúra meg nagyon idegesítő volt pár helyen. Viszont a végén pozitívan meglepődtem, erre tényleg nem számítottam :)


A Parasyteból először én a mangát olvastam, és mit mondjak.. Imádtam! Nagyszerű, fordulatos sztori, sok drámával és vérrel. Sajna az anime jóval gyengébb lett, a karik itt is elég unalmasak, még a rajzoláson is van mit javítani (pedig MadHouse :O)

De egyelőre javuló tendenciát mutat, szóval reménykedek, hátha.


Mindent összevetve, a Parasyte szerintem jobb, majdnem minden tekintetben (még úgy is, hogy a manga közelébe sem ér)

2014. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Tokyo Ghoulból már kijöttek a cenzúrázatlan részek is...

karakterek meg a 12. rész után kezdenek fejlődni.


Nézem mind2-t, de Tokyo Ghoul sokkal jobban tetszik. Parasyte se rossz, tetszenek az OST-k, de igazából semmi extra, egy sima "The Thing" japán átirat a 80-as évekből.

(A vicc az, hogy totál ez volt a benyomásom róla, aztán utána olvastam és tényleg így van, manga 1988-ban jelent meg :D).

2014. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A Tokyo Ghoul sokkal jobban tetszett. Persze mondják, hogy hype-anime, de ha elolvassa az ember a mangát, így is úgyis megszereti - vagy nem ^^" Velem az utóbbi történt. Elsőre én sem voltam oda érte, de aztán megtetszett. A Parasyte-ba belekezdtem, de az már tényleg sok. Igazából okot se tudok mondani, mert hát a TG-ben meg embereket esznek - ember szerű ghoulok. A Parasyte meg egyszerűen nem szimpatikus. Kicsit bizarr. Vagy mi. Mindenesetre a TG tetszett jobban ^^"
2014. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó kis anime, de nálam egyértelműen a Parasyte a nyerő. Sokkal reálisabbak a karakterek és a harcok. Nincs mellébeszélés, hagynak időt a történések között. A kedvencem a "köves" rész volt, bírtam, hogy ilyen logikusan és egyszerűen letudtak egy összecsapást.
2014. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt nézem/néztem, mind a kettő a kedvenceim között van. Igazából számomra hangulat függő, hogy éppen melyik jön be jobban, de így, a Parasyte 12. részének nézése közben én erre voksolok. :'D
2014. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Parasyte 12. rész még ki se jött...


Amúgy olvastam mind kettő mangáját, Tokyo Ghoult még most is olvasom, így én Tokyo Ghoul-ra szavaznék, bár az anime mangához képest tényleg gyengébb sajnos, remélhetőleg 2. évad már jó lesz.

2014. dec. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Elvileg 26-án jön ki.

[link]

2014. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nekem a Parasyte nagyon tetszik, nagyon várom a következő részeket :3

a Tokyo Ghoul már annyira nekem nem jött be, kicsit unalmasnak találtam >.<

2015. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!