Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Death Noteban mit akart...

A Death Noteban mit akart mondani L utolsó mondataként?

Figyelt kérdés

magyar változatban ugye "Uraim,a haláliste..."

angolban meg "Everyone,the shiniga..."

a kérdésem,hogy mi lett volna a mondat vége?



2014. nov. 18. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

szerintem azt,hogy "Uraim, a Halálistenek léteznek" vagy "Uraim, a halálistenek szeretik az almát."


Ez a két tippem van,de egyébként nem tudom.

2014. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nos ez nem valószínű,korábban már észrevette,hogy a Rem eltűnt:D
2014. nov. 20. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont hogy azt akarta mondani. Legalábbis én ebben a tudatban élek, hogy Rem eltűnésére szerette volna figyelmeztetni a többieket.
2014. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az előző jelenet az volt hogy "Hol a halálisten?" és akkor volt a káosz,majd Rem beírta a nevét.Egyébként érdekes,hogy Rem hogy lehetett szerelmes Misába,ha a manga szerint Rem nőnemű
2014. nov. 23. 10:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy szerelemből szerette, lehet, hogy barátságból. Egyébként szerintem azt akarta mondani, hogy "Uraim, a halálisten meg fog ölni engem!"
2014. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Az első kommentelő nagyon nagy butaságot írt. A jelenlévők mindannyian már eleve tudták, hogy léteznek halálistenek, hiszen látták Rem-et, köszönhetően a halállista megérintésének, így semmi értelme nem lett volna annak, ha L ezt még egyszer leszögezi. Tehát az "Uraim, a Halálistenek léteznek!" kijelentés teljesen értelmetlen.


Másrészt az "Uraim, a Halálistenek szeretik az almát!" pedig még bugyutább, oda nem illő, teljesen értelmetlen okfejtés lenne, ami L száját sosem hagyná el, főleg egy ilyen komolynak mondható helyzetben (Watari halála).


Az előttem kommentelő már sokkal logikusabb lehetőséget vet fel, tehát hogy L a saját halálára akart figyelmeztetni mindenkit. Viszont ezt sem gondolom helyes megoldásnak, ugyanis L már jóval előbb számolt ezzel az eshetőséggel, sőt tudta hogy hamarosan meg is fog halni, erre utal, mikor azt mondja Light-nak lábtörlés közben az esős jelenet után, hogy "útjaink hamarosan elválnak".


L tudta hogy kicsoda Kira, csak bizonyítani nem tudta, de véleményem szerint 100%-ig biztos volt már benne, ha az elején még nem is, de halála előtt már biztosan. Véleményem szerint egyetlen dolog nem volt még tiszta neki, nevezetesen az, hogy Kira vajon képes-e összejátszani a Halálistenekkel. Nyilván számolt ezzel az eshetőséggel is, ez esetben borítékolható volt az ő halála, de tisztán csak akkor vált ez számára nyilvánvalóvá, mikor Ram hirtelen eltűnt és Watari meghalt. Ekkor döbbent rá hogy Kira és Rem valóban összejátszik, és ekkor akarta mondani azt, hogy: "Uraim, a Halálisten összejátszik Kirával!" de már nem tudta befejezni :'(

2015. jan. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló...Mintha L-t hallanám:D Zseniális hatalmas zöld pacsi,minden puzzledarab összeillik,köszönöm!
2015. jan. 1. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!